Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit vásároljak és hogyan...

Mit vásároljak és hogyan osszam be a pénzem?

Figyelt kérdés
vásárlásmániám van annak ellenére hogy szegény vagyok.most van kb 2ezer ft om, és ált. mindig rossz döntseket hozok és hülyeségeket veszek meg.most éppen arra gondoltam h vagy egy turiban költöm el vagy egy boltban kenceficére.vagy ne vegyek semmit és spóroljak másra?
2009. nov. 18. 07:32
 1/2 anonim ***** válasza:

2000 Ft nem sok, inkább gyűjts még hozzá.

Ennyiből turkálóban sem veszel sokmindent, ennyivel el sem szoktam indulni a kedvenc kilósomba.

Ha van annyi sminked, amennyi feltétlenül kell akkor arra se szórd el a pénzed.


Én is vásárlómániás vagyok, most nekem sincs sok pénzem (20 ezrem van) de most nem költöm el, mert még ajándékokat sem vettem karácsonyra. Ruhám meg van elég (még sok is) így most "spórolok" :)


Ági

2009. nov. 18. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
hááát...a spórolás az attólfügg h milyen időközönként jutsz pénzhez. ha 2-3 hónapot is várni kell arra h hozzájuss mégegy 2ezreshez akkor nemigazán éri meg várni. inkább próbáld meg a lehető legjobban elkölteni, én ruhát vennék a helyedben, a sminkcuccaid gondolom megvannak ami kell.
2009. nov. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!