Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nincs pénzem kozmetikusra,...

Nincs pénzem kozmetikusra, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nincsen pénzem kozmetikusra, hogyan tisztítsam 'házilag' az arcomat? Nem akarom tönkre tenni, csak elég sok mitesszerem lett és jó lenne eltávolítani, de nem akarok nekiugrani és kontárkodni. Valaki tudna valami leírást? Előre is köszönöm!
2010. ápr. 27. 23:17
 1/6 anonim ***** válasza:
59%

alapos arcradír

lábos->viz-->felteszed főni, amikor melegedik forr föléhajolsz, tegyél egy törcsit a fejedreés lógjon le oldalt...de VIGYÁÁÁÁÁZ nehogy meggylladjon., inkább hajolj följebb. Ez bentartja a gőzt.


Amikor már puha, meg tényleg nem bírod fölötte, úgyse hogy néha kihajolsz.


akkor: tiszta ruha anyag a legjobb. Ez szerintem lehet vmi régebbi polod, vagy ocskább, ugyis ki lehet mosni, és tükör fény, és nyomkodsz.


Végén pedig bekened valamilyen nyugtató krémmel.


Meg közben visszamhetsz gőzbe is ha úgy érzed.

meg gőz előtt is tehetsz fel valami hidratálót.

2010. ápr. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

alapos arctisztítás

bőrradír

nagy adag vizet melegíts és ne a tűzhelyen hajolgass fölé, hanem vedd le (rakhatsz fel ehhez bőrpuhító krémet is)


popsitörlőkendő, ami nem túl nedves jó nyomkodni

utána 70%-os alkohol/sószappan

majd bőrnyugtató krém

2010. ápr. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 maundrel ***** válasza:
én is így szoktam, csak a vízbe teszek kamillatea-filtert is :)
2010. ápr. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

hát elég veszélyesen hangzik h a gáztűzhelyre hajolgatás:D

inkább vedd le a gázról a felforrt vizet bele egy kis kamilla. és lerakhatod az asztalra is akár ha alá teszel valami alátétet.

2010. ápr. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem akarnék a tűzhely fölé hajolni. :DD Köszi a válaszokat mindenkinek!
2010. ápr. 28. 16:48
 6/6 anonim válasza:
én is úgy szoktam ha van rá időm. rofo viz bele kamilla teafű főléhajol, szünetek majd nyomkodás és iylen tonikkal lekenem.
2010. ápr. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!