Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Száraz hajra hajpakolás?

Száraz hajra hajpakolás?

Figyelt kérdés
Az ár nem lényeges, olyan a hajam mintha le lenne égve, pedig nincsen. Milyen olyan hajpakolás van ami selymessé teszi és “omlóssá” teszi, mint a fodrászatokban? Köszönöm!

2022. márc. 30. 20:46
 1/7 anonim válasza:
Fiú vagy lány vagy? Ha hajfestés miatt száradt ki akkor arra lehet kapni olajat, olcsótól a drágáig azzal bekened és helyrejön.
2022. márc. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Lány, van valami pontosabb ajánlásod? :)
2022. márc. 30. 20:57
 3/7 anonim válasza:
0%
Sajnos pontos ajánlást nem tudok adni, DM üzletbe bemész és megkérsz egy eladót hogy milyen olajat ajánlana száraz hajra. Meg sajnos utána az a hátránya hogy nem igazán kellene festeni, mert attól kitud száradni. Főleg ha sötétebb színűről szőkére fested.
2022. márc. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Koszonom!
2022. márc. 30. 21:06
 5/7 anonim ***** válasza:
Fructis hajpakolások, argánolaj
2022. márc. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha az ár nem számít, akkor vásárolj be az olapex termékeiből. Ha azért ez az ár mégis durva, akkor argánolaj, L'oreal no hair cut hajvégápolója, avonos hajpakolás is bevált nekem. Lehet, hogy neked nem ezek lesznek a csoda termékek, de egy próbát megér :)
2022. márc. 31. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%

Olaplex.. Semmire se jó, csak pénzkidobás. :D

Se nekem se a barátnőmnek nem javított semmit.

Rengeteg hajpakolást kipróbáltam az évek alatt, pár hónapja meglett a csodaszer, ami hatásos: Raywell Bio Hidra Maszk, száraz hajra és fejbőrre.

Csodát tett velem. Most festett szőke a hajam és így is hat.

2022. nov. 19. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!