Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajformázó spray-t...

Milyen hajformázó spray-t ajánlanál?

Figyelt kérdés

Rövid hajam van, eddig Taft hajhabot használtam. De nem vagyok maradéktalanul elégedett.

A drogériákban láttam, hogy elég sokfajta márka, típus van - nem tudtam választani.

Van-e valakinek pozitív tapasztalata az ilyen légpumpás spray-vel, ami valamennyire megemeli a hajtőnél, és formát lehet adni a frizunak, de azért nem csinál "búrafrizurát" a fejemből. Ja, és mennyire keményíti meg a hajat? A habnál ez volt az egyik problémám, hogy nem volt kellemes fogása, nem maradt meg a mosás utáni selymesség.



2022. márc. 28. 12:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezek DM márkás termékek. Közülük a volumennövelő hajhabot (kisebb, és nagyobb kiszerelés), valamint a hajformázó vizet használtam.


[link]


Végül a hajhab jobban bejött.

Itt részletesen elolvashatod az összetevőket, mi mire használ, stb.

2022. márc. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi szépen! :)

Én is arra gondoltam, hogy vmi sajátmárkás (olcsót) kipróbálok, aztán meglátom, tart-e annyira mint a hab.

2022. márc. 31. 12:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!