Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajhab és hajformázó szerek...

Hajhab és hajformázó szerek mennyire hatásosak vagy károsak?

Figyelt kérdés

Sziasztok !

Most vettem syoss pure volume hajhabot, és invisible paste-t arra lennék kiváncsi, hogy mennyire hatásosak, ha megcsinálom velük a hajam akkor úgy marad több óra után is vagy kezd majd szétesni? Illetve még az is érdekelne hogy ezek mennyire károsak? Nyilván nem mindennap használnám őket, és nem is kenném tele a fejem velük :D

Meg még az is érdekelne a hajhabbal kapcsolatban, hogy olyat még egyáltalán nem használtam, és hogy hogyan is kéne... :D Fel kell rázni a tubust és csak utána nyomni belőle, száraz vagy nedves hajra kell használni stb....

Válaszaitokat előre is köszönöm !



2022. febr. 3. 22:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Valamennyire lehet, hogy károsak de nem vészes, a lényeg az, hogy ápold a hajad megfelelően.

Én száraz hajra használom mindig mielőtt elkezdeném formázni valamivel, nedvesre is használtam már úgy is jó attól függ mit szeretnél csinálni a hajaddal.

2022. febr. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi!

És akkor a hajhabot is úgy kell a hajra használni mint mondjuk egy waxot vagy egy hajformázót?

2022. febr. 4. 14:09
 3/3 anonim ***** válasza:
Én úgy csinálom, hogy mielőtt elkezdeném formázni akkor teszem rá.
2022. febr. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!