Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy szerettessem meg magammal...

Hogy szerettessem meg magammal a hajmosást?

Figyelt kérdés
Egy ideje nagyon utálom a hajmosást és a hajamat. Olyan szinten, hogy néha 2-3 napig is eltolom, mert nem vesz rá a lélek, hogy megmossam. igen, néha már látszik rajta de hiába sokszor hajgumiba fogom így annyira nem vészes. Talán azért is lehet, mert korábban míg nem volt jó samponom addig, sokszor hiába mostan korpás (intenzíven) maradt és újra ismételnem kellett, utána meg a hajam nagyon statikus volt és kezelhetetlen kb fésüléskor. De most egy idő után már egészen helyre billent, találtam jó sampont ami sokáig tartós is, de még így is halasztgatom nagyon és sok nekem még az a fél óra is emiatt. Mit tegyek? Alapból a természetes frizurámat és a színét utálom, viszont jelenleg nincs még annyi pénzem hogy menjek fodrászhoz de tervezem, mert a szemügevemet is utáltam korábban így az egész arcomat elcsúfítottnak éreztem, viszont mióta újat vettem ami tetszett, azóta már nincs ez az erős utálat irnáta...lehet itt is ezt kéne alkalmaznom?

2022. márc. 27. 18:18
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Vegyel olyan hajapolo termeket amitöl szep fenyes, selymes, jo illatu lesz a hajad. Sokkal több kedved lesz hajatmosni.

En 1 heten 1x mosom, az elsö par napban kiengedve, vasalva hordom, majd összegumizva, lofarokban, esetleg befonva.

2022. márc. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!