Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mazochizmus lenne epilátorral...

Mazochizmus lenne epilátorral leszedni az intim szőrzetet? Vagy kibírható?

Figyelt kérdés

A borotválást nagyon meguntam már, állandóan viszket és begyulladnak utána a szőrtüszők, intim gyantázásra pedig biztos, hogy nem megyek.

N


2022. márc. 25. 09:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én szoktam,pedig brutál sok és erős a szőröm. Nagyon fáj,de ha lassan csinálom,néha megállok pihenni,akkor kibírható. Sajnos nálam az a hátránya,hogy az erős szőr,hamar visszanő,így a fájdalom nem nagyon éri meg.Persze mindenki más...
2022. márc. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én próbáltam de nem bírom. :D A bikinivonalon leszedem. Az is fáj eléggé. De a szeméremdombon nem tudom megtenni. Az már kínzás.
2022. márc. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Amikor a covid miatt bezárt minden, megpróbálkoztam az epilátorral. Hát majd bepisiltem, úgy fájt! Inkább kivártam, hogy kinyisson a kozmetika. Nekem fele annyira nem fáj gyantával.
2022. márc. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%
Epilátor miatt is begyulladhat és benőhet egyébként, ha nem szeretnél borotválkozni, se intim gyantázásra menni, akkor gyantázd le magadnak, egyáltalán nem olyan fájdalmas, mint az epilálás.
2022. márc. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért a legérzékenyebb testrészünk otthoni gyantázása koránt sem olyan egyszerű főleg amikor az átlagostól erősebb a szőrzet. A hideggyanta csík eleve kilőve, túl gyenge oda. Meg kell venni a gyantamelegítőt, bele a kilós gyantát. El kell találni a hőmérsékletet (vagy éget, vagy nem kenhető a gyanta), továbbá az intim részen a gyantázás nehezen esik kézre.



Kérdező, IPL gépen gondolkodtál már? Sötét és erős szőrzet ellen nagyon jó pl. a philips lumea. 3-4 kezelés után már alig nő vissza valami.

2022. márc. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én egy éve szokzam rá az itthoni gyantázásra, a weet cukorpaszta jött be, kis felületeken haladva nagyon szépen le lehet szedni. Én utána szoktam átnenni rajta epilátorral, ha maradt volna egy-két szál, de az sokkal rosszabb.
2022. márc. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyetlen egyszer próbálkoztam az epilátorral, nem intim területen, és majd összesz*rtam magamat. 4 tetoválásom van, lesz is még. Gondolom, ez a viszonyítás mindent elmond. 😅 Én nem merném, intim területen pláne.
2022. ápr. 1. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!