Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fotona 3D, 4D lézer tapasztala...

Fotona 3D, 4D lézer tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Mindenhol csak leírások vannak vagy reklámok, esetleg olyan blog ahol az írónak ingyenes kezelést adta a jó vélemény írásért.

Átlagemberek véleményére lennék kíváncsi, mi volt a mellekhatása ha volt egyáltalán, milyen problémára és hány évesen.



#lézer #Fotona
2022. márc. 24. 10:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Bocs, nem vagyok laikus, szerelgetni szoktam a kozmetikai lézereket (is). Személyes meglátásom az, hogy a szőrtelenítő képességük valós, az összes többi csak varázslás kategória.

Nem véletlenül nem találsz a témáról részletes leírást.

2022. márc. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Több féle lézer létezik annyit tudok. Nem szőrtelenítés a cél hanem arcra terveztem. Ahogy létezik co2 lézeres kezelés ami általában nagyon hatásos csak én azt nem merném bevállalni, úgy létezik ND Yag, Er YAG meg más is. Mindegyikről van videó amúgy vagy valami fórum, a kockázatokról is beszélnek, de kifelyezetten erről nincs. A technika fejlődik évről évre úgyhogy gondoltam ez is valami új, de hogy még angolul se találok rola semmit az furcsa.
2022. márc. 24. 14:52
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezek csak a lézerfény előállításában különböznek. Attól még pont ugyan azt a koherens, monokromatikus fényt kapod.
2022. márc. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!