Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Liplase lézeres ajaknagyobbítá...

Liplase lézeres ajaknagyobbítás tapasztalatok? Milyen eredményt lehet vele elérni, meddig hatásos?

Figyelt kérdés

#lézer #ajakvastagítás #liplase #szájgeltöltés
2022. jan. 29. 20:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Hyaluronsavas ajakfeltöltés lesz az, a többi csak marketing rizsa...
2022. jan. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Lézerrel max. hüvely szűkítésről találkoztam animált mozgó rajzos videóval. "Ajaknagyobbításról lézerrel" még nem hallottam.

Persze ez me jelent ennél többet, hogy eddig én még nem..

2022. jan. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem, nem hyaluronsavas, és nem feltöltés, hanem ajakvadtagítás. Írjátok be a keresőbe, hogy liplase és ott le van írva a mechanizmus is.

Igaz én nem kaptam választ a kérdésemre, de legalább hallottatok valami újat.

2022. jan. 30. 18:49
 4/7 anonim ***** válasza:

"A LipLase™ az ajkak FOTONA SP DYNAMIS készülékének ErYAG lézer kezelése idegen anyag, gyógyszer bevitele nélkül. Látványos, tartós eredmény az ajkak szájüregi és külső felszínének lézer kezelésével, a kollagén állomány stimulálásával – minimális, vagy lábadozási idő nélkül."


Ne haragudj, de ez tömény bullshit.

2022. jan. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én elhiszem azt is ha az, csak jó lenne ha olyan is nyilatkozna valamit akinek volt már ilyen.
2022. jan. 30. 21:14
 6/7 anonim válasza:
Sziasztok, ezt igazából másoknak írom ide, mert a kérdés már elég régi. És tapasztalatom nekem sincs még a kezeléssel, csak vacilálok rajta, vajon érdemes-e megcsináltatni, de nem találok arról infót, hogy mennyire tartós a LipLase hatása. Mert gondolom ez teljesen egyén függő, hogy kinek mikorra "petyhüdik" meg újra a kis bőrben lévő izomzat. Biztos életkor függvénye is. De azért jó lett volna legalább kb-i tartóssági infót találni. Az állandó kétkedők fröcsögésére reagálnék, akik szerint mindig minden átverés. Picit le kéne venni a szemellenzőt, és gondolkodni is néha, mert különbség van tv-reklámban hirdetett sampon és orvosok által végzett kezelések megbízhatósági szintje között. Én teljesen laikusként úgy gondolom, hogy a lézeres és rádiófrekvenciás impulzusok úgy működnek, hogy képesek a bőrfelszín érintése nélkül, mélyebben lévő rétegekben RONCSOLNI, amit aztán a szervezetünk kijavít. Gyakorlatilag ráfókuszáljuk az immunrendszer figyelmét az adott területre. A kisfickók pedig hozzák a talicskát, elszállítják a sérült elemeket, és új struktúrát építenek fel az adott területen, ami így erősebb, frissebb - a szlogen: "meg van fiatalítva" :). A LipLase eredménye új kollagén termelődése a sérült szövetekben, mert a kollagén pótolható, míg pl a sérült szőrtüszőt a test nem tudja javítani, az olyan mint a fogunk, ha egyszer elveszítjük, többet nem "nő vissza". Testünknek erre az esetre nem javító, hanem pótló mechanizmusa van, tehát vannak tartalék (alvó) szőrtüszők, amit be tud vetni, na ezek ébrednek fel tartós szőrtelenítések folyományaként és ezért van szükség megújító kezelésekre. Zsírsejteket sem tud építeni a szervezet, erről szól az ultrahangos zsírbontás, hogy a zsírsejt kipukkan, a szervezet elszállítja a zsírt ami benne volt meg a kapcsolódó törmelék anyagokat (keményen dolgozik ilyenkor a máj), de új zsírsejtet nem tud és akar építeni (van belőle bőven), így a sérültek helyét a megmaradtak veszik át, tehát újabb extra zsírbevitelnél a még meglévők duzzadnak nagyobbra (nagyon nagyot képesek tágulni). Namármost ez a száraz megfogalmazással, hogy a kezelés tulajdonképpen roncsolást végez a mélyebben vagy kevésbé mélyen lévő rétegekben, nyilvánvalóan nem éppen marketing-kompatibilis. Ezzel így valószínűleg nem sok kezelést adnának el. De józan paraszti logikával élve, ez történik. Nem minősítem, hogy ez jó vagy rossz dolog. Csak azt mondom, hogy így működik, és ebbe szerintem kevesen gondolnak bele, addig jutnak hogy valami bonyolult izé, nem is kell érteni, ha működik. Szóval csak gondolatindítónak szántam. Orvosok ha olvassátok, javítsatok ki amiben esetleg tévedtem. :)
aug. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Még az előző vagyok, én amúgy azon lamentálok, mi van ha a sérülés utáni javítás, új kollagén termelődés nem lesz hiánytalan, így kvázi rosszabb lenne a helyzet mint a kiinduló állapot. Ha meg jól sikerül, és extra kollagént pakoltunk az ajkakra, nem teszi-e ez ki nagyobb munkának a helyi mikroizomzatot, és emiatt esetleg más korai probléma alakul ki (a környező bőr ernyedése, mélyebb ráncosodás stb).
aug. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!