Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nem vagyok kövér, mégis az...

Nem vagyok kövér, mégis az egész testemen található stria. Hogyan tudnám valamennyivel világosítani őket vagy valamilyen krém amivel megtudnám előzni?

Figyelt kérdés

2022. márc. 18. 19:36
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
Nem tudom, de férfiként írom, számomra tök szexi ha egy nő striás :D
2022. márc. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
27%
Pl. hirtelen meghíztál egy kicsit, talán azért vannak hízási csíkjaid. Szerintem nincs olyan krém, amivel ki tudnád világosítani, azt majd az idő megcsinálja.
2022. márc. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
63%

Használj gazdag hidratáló krémet, hogy megőrizd a bőröd rugalmasságát. Száraz olaj is jó lehet, Nuxe környékén érdemes nézegetned.

A legfontosabb viszont, hogy belülről támogasd a bőrödet, egy jó multivitamin elengedhetetlen, valamint kollagén. Én például hirtelen kezdtem el nőni 18 éves koromban és nagyon durván striás lettem, főleg derék és comb tájékon. A biotechnek kezdtem el szedni a női multivitaminját, valamint a folyékony kollagénjét. Egy év alatt iszonyatosan szembetűnő a változás, szinte el is tűntek a striáim. Mellette pedig minden fürdés után hidratáltam, de nekem például alapból száraz a bőröm, úgyhogy ez ilyen megkerülhetetlen dolog. :)

2022. márc. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
Ez nem a te hibád, genetikailag gyengébb a kötőszövet és kész.
2022. márc. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
3%

#4

Látom megy a felelősséghárítás.

Nem kell mindent a genetikára fogni.

2022. márc. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
79%

5, nézd, én látom az embereket az edzőteremben és az uszodában.


Vannak kövér emberek akik lassan híztak, és rajtuk nincs, de vannak testépítők, profi sportolók akik tele vannak vele.


Ez nem valami büntetés azért mert "rossz" ember vagy, egészségtelen vagy van mittudomén.

2022. márc. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
21%

Pedig igaza van az 5-ösnek! A 4-es csak egy mocskos álszent! Tele az ilyen nyomival ez az oldal!

Stria a hirtelen hízástól alakul ki! Azért mert jelenleg nem dagi, attól meg a jojózás miatt simán lehet striás!

2022. márc. 28. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

7, szerinted a test tudja, hogy háj ment fel rád, vagy 15 centit nőttél kamaszként, terhes voltál, vagy elkezdtél gyúrni és hirtelen megugrott a bicepszed vagy a hátad mérete?



Hidd el, az ember kötőszövete nem ilyen tudatos. 😏

2022. márc. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

#8

Tudod, a szervezeted sokkal okosabb, mint te magad. Nem kéne lebecsülnöd.

2022. márc. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
47 kg vagyok és nekem is a fenekem és a combom striás.
2022. aug. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!