Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitől nő meg a toka, és...

Mitől nő meg a toka, és hogyan lehet csökkenteni a méretét, visszaállítani az eredeti állapotot?

Figyelt kérdés

2019. aug. 23. 01:53
 1/5 anonim ***** válasza:
96%

A lerakódó zsírtól nő meg, egyértelműen.

Csökkenteni a méretét aerob edzéssel lehet. Helyi fogyás egyébként nincs, olyan meg főleg, amivel tokára tudnál gyúrni :D a szervezet maga dönti el, éppen hol égeti el a zsírt, ebbe aligha tudnál beleszólni.

2019. aug. 23. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
96%
Régebben reklámoztak egy toka eltüntető gyakorlathoz való szivacs labdát. Kb akkora mint egy sárgadinnye, az állad alá kell szorítani így "feszesíti" a bőrt és izmokat. 😂 Vegyél egy kisebb pöttyös labdát és szorítsd az állad alá. Ha nem használ, még mindig játszhatsz a labdával...
2019. aug. 23. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez engem is érdekelne. Egyáltalán nem vagyok cseppet se kövér/elhízott mégis eléggé kezd tokám lenni és nagyon elkeserítő :(
2019. aug. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 hosszúhajú ***** válasza:
68%
youtube -on sok tokagyakorlat van - rendszeresen és kitartással érdemes csinálni :)
2019. szept. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
86%

Nekem mindig az intenzív hasizomgyakorlatok viszik lejjebb. Annyira kell közben tartani a nyakat. Tényleg.

Emellett a fogyás is jó hatással van rá.

2019. szept. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!