Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Annyira vizes mindig a testem...

Annyira vizes mindig a testem hogy csak feketet tudok hordani, ha nincs meleg akkor is, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Hidegben telen is ez van.

Leulok pl a buszon, felallok es mindig felek hogy latszodni fog a combomnal a fenekem alatt hogy tiszta viz vagyok. De mindig ez van akarhova megyek.

Ma voltam valahol es nem volt meleg es a fenekem alatt ott volt 2 csik a nadragon mert nem feketeben voltam

Polo még annyira nem is veszes , hiaba vizes az egesz hatam meg hasam ha feketet veszek fel nem latszik meg feherben sem, de a nadraggal nem tudom mit kezdeni mert a sotetkek farmeron is latszodik hogy tiszta viz vagyok

Es ugy kepzeljetek el, nyaron olyan vagyok egesz nap mint aki akkor furdott es nem torolkozott meg, tiszta viz az egesz testem. De az nem izzadsag vagy nem tudom mi az, egyszeruen mint a viz

Zoknim is tiszta viz volt ma is ahogy haza ertem. Kabatomat 2 naponta kell mosni...

Nem tudok szepen oltozkodni sem emiatt.

Meg az a legdurvabb hogy en masnal ilyet eszre sem vettem hogy attol fel mikor fog latszodni a vizes ruha...nem tudom ez nekem mitol van

Van mit fogni rajtam de nem vagyok kover

167 centi es 65 kilo


2022. márc. 17. 23:31
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Elirtam 60 kilo*
2022. márc. 17. 23:31
 2/18 Noren1989 ***** válasza:
100%
Nincs véletlen pajzsmirigy, vagy màs hormonàlis problémàd?
2022. márc. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Milyen orvoshoz menjek? Es mit tud az segiteni egy ilyen dologban? Egesz eletemben ilyen voltam....
2022. márc. 17. 23:32
 4/18 A kérdező kommentje:

2

Nem tudok rola, semmi mas panaszom nincs ezen a "vizesedesen" kivul

2022. márc. 17. 23:33
 5/18 A kérdező kommentje:
Olvasgatok is hogy mi ez mert mar igy 21 evesen elegge idegesit de semmi hasonlot nem talalok, mindenki izzad de ennyire mint en ez netseges
2022. márc. 17. 23:34
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
És ezt a problémát meg soha senki nem vette észre rajtad, és nem küldtek el kivizsgálásra? Hogyan?
2022. márc. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Ki vette volna eszre?

Betudjak annak hogy izzados vagyok es kesz. Meg szerencsere nagyon nagy baj nem tortenik mindig eltakarom valahogy

De tudom hogy itt valami van

2022. márc. 17. 23:48
 8/18 anonim ***** válasza:
85%

"az nem izzadsag vagy nem tudom mi az, egyszeruen mint a viz"

De igen, ez izzadtság. A fokozott izzadás mögött pajzsmirigy probléma is állhat, ami az endokrinológus szakterülete. A háziorvosod tud hozzá beutalót adni.

2022. márc. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
81%

"Es ugy kepzeljetek el, nyaron olyan vagyok egesz nap mint aki akkor furdott es nem torolkozott meg, tiszta viz az egesz testem. De az nem izzadsag vagy nem tudom mi az, egyszeruen mint a víz."


Most akkor kamuzol??? Miért írod hogy ki vette volna észre??

2022. márc. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Fekete poloban meg nadragban nem latni hogy tiszta viz vagyok, de orulok hogy nem vagy igy es megtudod kerdejolezni a dolgaimat


Meg ha latszodna is, odajonnek hozzam idegen emberek az utcan higy menjek el orvoshoz vagy hogy gondolod ezt?


Csaladom betudja annak hogy izzados vagyok ennyi

2022. márc. 17. 23:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!