Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szemöldök probléma sürgős?

Caruso Lucio kérdése:

Szemöldök probléma sürgős?

Figyelt kérdés
3 hónapja piercinget csináltataam az orromba minden nap szoktam tisztítani hidrogén peroxid al. Valahogy a szemöldökomre is jutott és ki kopot a színe elegé látszik. Kérdésem azenne hogy majd idővel rendbe jön és vissza kapom az eredeti színét vagy örökre így fogok maradni 23 éves vagyok férfi :( bocsi a helyes irasért válaszokat előre is köszönöm szépen
2022. márc. 17. 19:05
 1/5 anonim válasza:
100%
Marha vicces vagy
2022. márc. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Az orvostól, hogy juthatott el a szemöldöködig?

Egyébként szerintem fordulj szakemberhez, nem hiszem, hogy ki fog belőle, jönni, de bármi lehetséges.

2022. márc. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
#2 vagyok, *orrodtól*
2022. márc. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Rendbe fog jönni, nyugi. A kikopott, leégett rész visszanő eredeti színben, a kifakult rész lenő, és ott is visszajön az eredeti szín. Ha ez nem igy lenne, akkor soha nem kellene hajat vagy szőrszálat szőkíteni, csak egyszer. Ennek sokan örülnének, de nagyon.
2022. márc. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
53%

Valahogy a kettő között.

Ugyanis azok a szálak, melyek már egyszer kitettséget szenvedtek el a hidrogén peroxiddal, nos az ő színük úgy marad.


De nyilván nem fog ez örökké tartani, csak ameddig a szemöldök szálak ki nem esnek (esetleg le nem nyírod a lelövő hosszban)

2022. márc. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!