Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szemöldök probléma. Valaki segít?

Szemöldök probléma. Valaki segít?

Figyelt kérdés

Kb egy éve középen leborotváltam a szemöldököm. Akkor nagyon aggódtam, hogy most mi lesz... vártam, hogy nőjön meg, aztán elmentem kozmetikushoz kiszedetni... akkor szép is volt. De nagyon csúnyán nő vissza, egy nap után már újra látni, hogy ott van egy kis szőrszál. Mit csinálhatnék, hogy normálisan nézzen ki?

Tudom, nagyon ciki, de akkor nagyon idegesített. :$


Esetleg szőrtelenítő krém nem segíthet?

15/L



2012. ápr. 30. 14:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia!:) sajnos nemtudok neked ebben segiteni de énis hasonló helyzetbe vagyok mint te csak nekem anyi,hogy én kozmetukusnál nemvoltam,énis picit bejebb vágtam borotvával,csak a szemkörnyéken szerettem volna leborotválni azokat az apró izéket és picit bejebbre sikerült:/ és oylan csúnya ha növésben van igyhát még mindig borotválom xd 15L messziről nemlehet meglátni de má nagyon közerről igen :/ engem is idegesit ..
2012. ápr. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

ó, legalább nem vagyok egyedül..:|

de remélem valaki ír, és tud segíteni(:

2012. ápr. 30. 14:47
 3/7 anonim válasza:
100%
Hát eleve nagy hiba hogy elkezdted borotválni a szemöldököd közepét :S én a hasamat, de azóta folyamatosan a kozmetikusommal szedetem ki vagy gyantáztaom le ezt tudom ajánlani + ha elkezded borotválni bárhol ebben az esetben a szemöldöködet akkor egy jó ideig nagyon erős lesz a szőr ,gyorsan nő és feltűnően :S kozmetikusodat kérdezted? :)
2012. ápr. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

tudom, igazából a közepénél a végét borotváltam. :(

nagyon megbántam, 2-3-szor borotváltam le, de soha többé nem tennék ilyet.:(

2012. ápr. 30. 15:13
 5/7 anonim válasza:
fufruval takard el , :)
2012. ápr. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

volt frufrum is.. de sajnos nem áll jól:(

meg nagyon gyorsan nőtt, mindig a szemembe lógott..

2012. ápr. 30. 15:57
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is néha ilyen :S De lehet kapni olyan szemöldökcsipeszt, aminek egészen hegyes, éles, pontos vége van, azzal ki lehet húzni a pici szálakat is. Szőrtelenítővel inkább szerintem ne kend, az nem lenne jó ha máshová is odakenődne.
2012. máj. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!