Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szemöldök probléma?

Szemöldök probléma?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy a kozmetikus, akihez eddig jártam, eléggé elrontotta a szemöldököm. Túl vékony, nem egyformák az ívek, illetve hiába rövidíti is, bozontos. Gondoltam, elmegyek máshoz, hogy hozza rendbe. ELőször növesszem vissza az egészet és utána menjek el, vagy először érdeklődjem meg, hogy mit lehet ezzel kezdeni és hogyan? Köszi előre is!
2013. szept. 7. 15:59
 1/2 Deliverance ***** válasza:
Attól függ, hogy mennyire vészes a helyzet. Nem ajánlom, hogy magadnak igazítsd meg, ha már így is túl vékony, nehogy lyukat szedj bele. Viszont szemöldökceruzával nagyon szépen lehet korrigálni (és attól vastagabbnak is tűnik). Ha viszont nagyon nem egyformának látod és zavar, keress egy másik kozmetikust akár most is.
2013. szept. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Növeszd ki teljesen és menj újra.Fura,hogy több helyen olvastam már,hogy a kozmetikus rontotta el,még ott reklamálhatsz,hogy igazítsa ki,így nem kell kivárni még teljesen kinől újra.
2013. szept. 8. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!