Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha csak micellás vízzel...

Ha csak micellás vízzel lemosom a sminkem, és utána még vízzel az arcom, az elég?

Figyelt kérdés
Ha még utána vizes lemosót is használok, akkor a bőröm már túl irritált, akármilyen kímélő. Viszont magukban a sminket nem szedik le.
2022. márc. 6. 22:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
7%

Mi ez a micellás víz trend?

Mi az, és ki micellázta össze?

2022. márc. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán. Érdemes lenne egy vizes lemosót használni.
2022. márc. 7. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Valaki meg tudná magyarázni, hogy miért? Köszi!
2022. márc. 7. 10:57
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert a micellás víz csak a sminket szedi le. Ha valaki sminkel, akkor érdemes dupla tisztítást csinálni, először olajos majd vizes arctisztítóval. A micellás víz nem arctisztító, csak a sminklemosásra alkalmas. A vizes lemosóval pedig alaposabban meg lehet tisztítani a bőrt a sminktől.
2022. márc. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
A 4-es tökéletesen leírta.
2022. márc. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
De mit kell még alaposabban letisztítani, ha a sminket már leszedte? Az a legnehezebben lejövő kosz, ha a micellás víz azt leszedi, leszed közben minden mást is egyúttal. Azt értem, hogy olajos lemosó után még vizes lemosó is kell, hogy az olajos maradványokat eltávolítsuk, de micellás víz után nekem még mindig nem világos, hogy minek a vizes lemosó is pluszban. A micellás víz maradványait a sima víz is lehozza.
2022. márc. 7. 15:06
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
A szennyeződéseket nem szedi le..
2022. márc. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Értem. Tehát tudja, hogy mi a smink, és csak azt szedi le, a "szennyeződéseket" meg otthagyja a "következő műszaknak".

😀

Köszi, akkor használom csak a micivizet+vizet nem nagyon szól ellene semmi.

2022. márc. 7. 15:11
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán érted a lényeget, de semmi gond, akkor a kérdésnek sem volt semmi értelme mert csak a saját igazad fújod, mindenki más hülye.
2022. márc. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Tényleg nem értem, és nyitott vagyok a megértésre, de idáig nem volt meggyőző. De köszönöm mindenkinek, aki vette a fáradtságot, és válaszolt a kérdésemre! ❤
2022. márc. 7. 15:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!