Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi kellhet egy home made...

Mi kellhet egy home made hamvasító samponba?

Figyelt kérdés

El akarom használni a sajátomat mielőtt lilát vennék. Nagyjából ezek az ismétlődő összetevők a rendes lila samponokban: lila szín, AHA vagy BHA, peroxid. Peroxidom és ételszínezékem van, mellé meg kamillát, zöldteát, és sárkányvért tettem eddig bele, de a savakban még bizonytalan vagyok, hogy citromot vagy ecetet keverjek-e mellé. (barátnőm tippje volt az ecet).


Aki otthon készíti, mi szedheti ki még jól a sárgás árnyalatot?



2022. febr. 22. 14:13
 1/6 A kérdező kommentje:
A hajam még csak pár hete lett festve, és ég csak néhány tincs lett árnyalataiban sárgás.
2022. febr. 22. 14:24
 2/6 A kérdező kommentje:
*még
2022. febr. 22. 14:25
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én festettem anno ételszínezékkel hajat, de mindent befog, amihez hozzáér. Ha egy kis eső éri, már ereszt a szín.
2022. febr. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem veszel egy hamvasító folyadékot amivel csak leöblíteni kell egy bármilyen sampon után, illetve ezt a folyadékot is keverhetnéd a meglévő tuningolt samponodba?
2022. febr. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi, az a Kallos folyadék jó ötletnek hangzik.
2022. febr. 22. 16:14
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
4-es vagyok, örülök.:) Én különben nem bírtam kivárni, megvettem a lila sampont. Majd a várt hatás elmaradt, illetve csak nyomokban látszott. Úgyhogy még így is be kellett ruháznom egy Kallosra meg előtte egy Deliát is vettem de azt rózsaszín hamvasítóba és iszonyat fog. Szóval mind közül a kis Kallos a befutó. Ha savasítani akarod a samponod akkor pedig inkább az ecet az nem romlik bele, akár alma vagy málnaecet is jó.
2022. febr. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!