Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan hamvasítjátok a szőke...

Hogyan hamvasítjátok a szőke hajatokat?

Figyelt kérdés

Az érdekelne, hogy hogyan frissítitek a hajatokat, ha csak a lenövést festitek újra? Ugye ilyenkor a hajhossz kimarad, viszont a szőke hajlamos sàrgulásra és ezt szeretném kiküszöbölni. Illetve milyen gyakran festitek újra az egész hajatok?

Fodrász most nem téma, mert nincs rá pénzem, ezért CSAK olyan emberek tapasztalata érdekel, akik maguknak csinálják otthon.



2022. febr. 6. 18:37
 1/2 anonim válasza:

Szőkited a tövét, aztán tonerrel(lila vagy kék ez a hajtípustól függ) árnyalod.

Ha fodrászon akarsz spórolni akkor viszont ajánlom a jobb minőségű szőkítőt. Lehet párszáz forinttal drágább mint a kallos viszont kevésbé sárgítja és teszi tönkre a hajat. A legtöbb márkának van kis tasakos kiszerelése 1-2000 forint körül is. Tapasztalatból írom, a kallos nekem teljesen letörte a hajhosszom, nyúlós undorító lett pedig előtte mindig azzal szőkítettem, több használat után látszott meg a hatása csak :( most a blondme-t használom mérföldekkel jobb, én a nagy dobozt vettem hozzávaló oxival, 14ezerert. Tőfestésre nekem ez hosszú hónapokig elég lesz.

2022. febr. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egy másik alternatíva tanuló fodrászhoz menni, akinél csak az anyagárat kell fizetned. Ők a szalon termékeivel dolgoznak, tehát ha jó helyre mész, biztos minőségi termékekkel fognak dolgozni. Egy tőfestésnek nem nagy az anyagköltsége és ott megkérdezheted a mesterfodrászokat is, hogy milyen tonert használj, hogy csináld otthon majd következő alkalommal stb. Vagy akár kérhetsz a hosszára festést is, tonert.
2022. márc. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!