Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hamvasító sampon egyenletes...

Hamvasító sampon egyenletes használata?

Figyelt kérdés

Nemrég voltam egy fodrásznál szőkítéssel, nagyon elrontotta..

Elmentem egy másikhoz, ő a legjobbat hozta ki belőle amit lehetett, nagyon ügyes szépen kijavította szóval sokkal jobb lett.

De még azért most sem az igazi amit szeretnék, hogy olyan világos hamvasszőke legyen.

Valahol jobban befogta az anyag amit használt rá, valahol meg kevésbé (ott ahol eleve el lett rontva, ott máshogy fogott rajta a javítás is).

Ajánlott egy fanola no yellow hamvasító sampont, mondta hogy mossam azzal és szép lesz, egyre világosabb hamvasabb lesz.

Most használtam először, de ott ahol eleve világosabb volt jobban megfogta, máshol meg a sárga részeken semmi. Nem tudom mit kezdjek ezzel. Próbáltam jól eloszlatni hogy mindenhova jusson főleg a sárga részekre de akkor ezek szerint nem sikerült. Nem tudom a továbbiakban mi lesz mit csináljak. Ha használom, fog-e hatni a sárga részeken, de félek hogy a világos részek meg tiszta lilák lesznek és nagyon elüt a többitől, konkrétan már most is és így felemás, tarka.

Ti hogy használjátok vagy mit csináltok vele hogy egyenletes legyen?



2022. jan. 9. 00:11
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!