Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lehet megoldani, hogy...

Hogyan lehet megoldani, hogy önbarnítós testápoló használata után a lábfejemen, a lábujjaim között is szép legyen és egyenletes a szín?

Figyelt kérdés
NAGYON fehér bőröm van, nem is nagyon hordok szoknyát emiatt. De jön a kánikula, szeretnék néha nem hosszú nadrágban lenni... Használtam már önbarnítós testápolót, de a lábfejemen valahogy nem tudom rendesen hasznáni. A lábujjaimon valahogy mindig más színe van, beül a barna a lábujjaim közé, az egész úgy néz ki, mintha koszos lenne a lábam. Mások hogyan oldják ezt meg? Valami ötlet?
2008. júl. 11. 12:30
 1/2 anonim ***** válasza:
61%

én használtam barnítókrémet,mindig foltos maradtam tőle, arról nem is beszélve, hogy a fehér ruháimat is megfogta.. én azóta garnier barnítós testápolót használok, az annyira nem foltosodik, meg szoliba járok, meg napozok..

mondjuk nálam az a gáz, hogy a felső testem ezerszer gyorsabban lebarnul, mint a lábam :(

én nem is szoktam a lábujjaim közt bekenni :D felülről végighúzom a lábfejem, és ennyi.

2008. júl. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
az önbarnítós testápolót célszerű körkörös mozdulatokkal belemasszírozni a bőrbe, de csak annyit amennyit elbír, ne vastagon
2009. dec. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!