Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Jó nappali krémek kombinált...

Jó nappali krémek kombinált bőrre?

Figyelt kérdés
Próbálok tudatosabb lenni a bőrápolásban, estére van is szerintem egy jó krémem, de nappalra nem vált be úgy egyik sem igazán amiket eddig használtam. Kombináltnak mondanám a bőrtípusom, de nyilván így hidegebb időben száraz is, meg eleve keveset iszom sajnos. Valami egyszerű, de tényleg jó krémet keresek, ami jól hidratál, nem komedogén, fölé még megy fényvédő is ugye.

2022. febr. 20. 09:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
77%
Kíváncsi lennék, miért van lepontozva, hogy a lakásban nem használok fényvédőt. Tényleg írja már meg, aki lepontozta, érdekel, hogy mi ezzel a probléma.
2022. febr. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Nem én pontoztalak le, de valóban sokak szerint, vagyis a legtudatosabb bőrápolók szerint a lakásban is kellene fényvédőzni, mert az ablakon át is jön be fény. Én mondjuk ezzel szkeptikus vagyok, mármint jön be fény, de ha nem ott állok egész nap az ablakban, nem megyek ki a kertbe stb., szerintem elhagyható azért. Köszönöm az eddigi válaszokat, inkább nézelődöm még ilyen tartalmú csoportokban a social mediában, krémmánián.
2022. febr. 20. 20:15
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha az ember használ szalicilsavat vagy retinolt, akkor nagyon kell figyelni a fényvédelemre.

Én a szalicilsav miatt napi 2* kenem be magamat, de mivel a 8-3-ig olyan helyen vagyok, ahol nincs természetes fény, ezért azt az időszakot hagyom. A sima LED nem tesz kárt a bőrömben.

Viszont az is igaz, hogy ha mindig 2 óránként kenném magamat, úszna a zsírban a bőröm.

Szóval azért valamennyire egyéni, mindenkinek más az életvitele és a bőre is.

2022. febr. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!