Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Jó nappali krémek kombinált...

Jó nappali krémek kombinált bőrre?

Figyelt kérdés
Próbálok tudatosabb lenni a bőrápolásban, estére van is szerintem egy jó krémem, de nappalra nem vált be úgy egyik sem igazán amiket eddig használtam. Kombináltnak mondanám a bőrtípusom, de nyilván így hidegebb időben száraz is, meg eleve keveset iszom sajnos. Valami egyszerű, de tényleg jó krémet keresek, ami jól hidratál, nem komedogén, fölé még megy fényvédő is ugye.

2022. febr. 20. 09:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%

A fényvédő egyben hidratáló is

Még száraz bőrre is fölösleges hidratáló naptej alá

Lrp shaka fluidot szerettem, vagy altruist naptej, most skin79 sun gelt használom és imádom

2022. febr. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ha lusta vagyok, nem is kenek a fényvédő alá semmit, csak szeretek ilyen videókat nézni, bőrápolási témákban olvasgatni, és minden rutinban, még a legalapabban is van plusz hidratáló krém a fényvédő előtt.
2022. febr. 20. 10:02
 3/13 anonim ***** válasza:
24%

Ennyire nem kell vaskalaposnak lenni.

Jó a szérum kombinalasnal vannak szabályok, azokat érdemes betartani, de a nappali hidratáló simán elmaradhat.

A fényvédő bőven elég.

(kombi/korpás seborreas a bőröm)

2022. febr. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
81%
Én most a Cerave moisturising lotiont használom, vizes, gyorsan beszívódó krém.
2022. febr. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
LRP Tolerianne elég könnyű krém, és nem komedogén.
2022. febr. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
36%

Én sima hialuronsav szérumot használok (Ordinary vagy Revox), nedves arcra kenem és várom, hogy beszívódjon (addig fogat mosok, megcsinálom a hajam, stb).

Ha kimegyek, akkor erre kenem a fényvédőt (olajosabb állagút használok). Ha itthon vagyok egész nap, akkor argánolajat használok a fényvédő helyett.

2022. febr. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
48%
Argánolaj fényvédő helyett? Légyszi, mondd hogy csak viccelsz
2022. febr. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
81%
Nem helyette, hanem akkor, amikor itthon vagyok és nem megyek ki a lakásból egész nap.
2022. febr. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

Jézusom, az előzőekre ne hallgass, minden, csak nem tudatos, amiket írnak... A hidratálós fényvédőt felejtsd el, ha tudatos akarsz lenni. Hidratáló ÉS fényvédő.

Amúgy a CeraVe Moisturizing Lotion kezdetnek jó, de nem valami jó az INCI-je.

2022. febr. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyász szerint is elég csak a fényvédő, vagy tudod mit, olvasd el az összetevőket a naptejen és majd meglátod
2022. febr. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!