Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Létezik nem büdös retinol?

Létezik nem büdös retinol?

Figyelt kérdés
Ami azért teszi is a dolgát. :) G&G és The Ordinary is teszt alá került, mindegyikből elhasználtam egy tubussal, egyik sem ért semmit kellő hidratálás és C vitamin szérum mellett sem és büdösek is voltak. Ezek mellett milyen retinolt érdemes kipróbálni? Van egyáltalán? Paula's Choise-on gondolkodom még, de Krémmánián nem győztek meg a vélemények annyira, nem tudtam eldönteni mennyire éri meg az árát.
2022. febr. 18. 23:28
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Nem ránctalanítás a cél, viszont az arckontúrom nem olyan feszes már így 34 évesen, főleg az állcsont környékén látom, de így elbizonytalanodtam, hogy jó-e, nem tudtam, hogy évtizedek után úgy köszön vissza a hatása, hogy lassabb lesz az öregedés, ami szép és jó, de akkor már elkéstem vele... :D
2022. febr. 19. 12:26
 12/16 anonim ***** válasza:
Nem, nem késtél el, ez egy ordas nagy révhit. Viszont csak általánosítani lehet. Van, akinek 1 hónap után halványabbak a ráncai, de szerintem egyáltalán nem ez a jellemző és az injekciós retinol kezelési után lehet. Meg fogja köszönni a bőröd 40-50-60 évesen, ne aggódj. Nem a termék a rossz, nyugi. Ajánlom még a G&G C-Glow-ját, az is feszesít, egy hialuronsavval szerintem szuper kombináció.
2022. febr. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
*és az csak a retinolos injekciós kezeled után lehet.
2022. febr. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Soha nem éreztem semmilyen illatot o.o


Mondjuk én most rámentem a tretinoinra mert a ráncoknál még tudtam volna várni de acnék miatt szétesett az arcom. Krémmánián vettem tretinoin gélt egy lánytól aki folyamatosan árul...zseniálusan jó, de nyilván aki már ilyen összetevőket használ az nem akar parfümöt az arcára :D szerintem a tretinek sincs szaga, meg mivel felmegy vele még pár dolog...azok eltemetik

2022. febr. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Heti 2-3 alkalom jó kezdésnek, de naponta is lehet használni.
2022. febr. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Akkor nem vagyok vele egyedül, felkenés után van egyfajta szaga nálam is, nagyon nem kellemes.
2022. okt. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!