Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Létezik nem büdös retinol?

Létezik nem büdös retinol?

Figyelt kérdés
Ami azért teszi is a dolgát. :) G&G és The Ordinary is teszt alá került, mindegyikből elhasználtam egy tubussal, egyik sem ért semmit kellő hidratálás és C vitamin szérum mellett sem és büdösek is voltak. Ezek mellett milyen retinolt érdemes kipróbálni? Van egyáltalán? Paula's Choise-on gondolkodom még, de Krémmánián nem győztek meg a vélemények annyira, nem tudtam eldönteni mennyire éri meg az árát.
2022. febr. 18. 23:28
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Kiegészítem, G&G-nek a 0,1%-os retinalját használom jelenleg, de elég büdi, nem érzem magam komfortosan lefekvés előtt ilyen "szagosan" és sok értelmét sem látom, de már kevés van a tubus alján, azt már elhasználom.
2022. febr. 18. 23:30
 2/16 anonim ***** válasza:
64%

Én is A-Game-t használok. Semmilyen illata nincs.


A retinal amúgy se rövid idő alatt működik.

2022. febr. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Felkenés után van egyfajta bukéja, amit illatnak a legkisebb jóindulattal sem lehet nevezni, az biztos.:D Páromat nem zavarja, de kerdezte mi ez, így engem viszont már így zavar a szaga...:D
2022. febr. 19. 09:45
 4/16 anonim ***** válasza:
53%
2 Én is ezt használom, illatmentes.
2022. febr. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Jó, attól független, hogy nektek az, én érzem az "illatát"... Bár illat lenne egyébként. Akkor lehet, hogy romlott vagy mitől lehet ez?
2022. febr. 19. 10:17
 6/16 anonim ***** válasza:
71%

Pontozz le minket. De ennek az A-Game-nek nincs illata. Írj esetleg a skinsmartos lányoknak.


Ne egy tubus után várj hatást a retinoltol/retinaltól.

2022. febr. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Attól még, hogy nem értünk egyet, nem pontoztam le senkit, elfogadom más véleményét, ti így tapasztaltátok, ennyi. Annyit, nem ér, hogy írjak a Skinmartnak, kipróbálok, egy másik terméket, azért is tettem fel a kérdést.
2022. febr. 19. 10:38
 8/16 A kérdező kommentje:
#6 Akkor már megkérdezem, ha szóba került, bár tudom ez egyénenként változó. Neked mennyi idő volt, míg észrevetted a hatását? Mennyiszer használod egy héten?
2022. febr. 19. 10:41
 9/16 anonim ***** válasza:
51%
8 Naponta kell használni, minden este.
2022. febr. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
51%
A retinolt nem naponta kell használni, hanem egy héten 2-3x. Attól függ, mit vársz, kérdező? Anti-aginget, vagy a pattanások ellen vetted? Az anti-aging majd évtizedek múlva köszön vissza a lassabb és szebb öregedésben és a halványabb ráncokban, a pattanások ellen pedig akár fél év is eltelhet, mire hat. Ha hat egyáltalán, nem mindenkinek csodaszer, lehet, hogy nálad pont ez a helyzet.
2022. febr. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!