Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyire fáj ha kozmetikus...

Mennyire fáj ha kozmetikus szedi a pattanásom?

Figyelt kérdés

Tinédzser gyerek vagyok, Az arcomon rengeteg pattanással (homlokomom kívül szinte mindenhol) és amikor anyu szedi akkor és nagy nehezen szoktam bírni mert eszméletlenül fájó, főleg csípő érzés. Javasolták már nekem a kozmetikust de azt mondták hogy az is annyira vagy meg talán jobban fáj mint amikor anyám vagy magamnak szedem. Tényleg ennyire fájdalmas?

A kozmetikus milyen módszerekkel csinálja?



2022. febr. 18. 20:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem fájdalmasabb, mint egy otthoni "kezelés", viszont sokkal higiénikusabb és alaposabb. Először letisztítja az arcod, aztán gőz alatt kell feküdni egy kicsit, hogy kitáguljanak a pórusok, majd elkezd nyomkodni. Ahol én voltam, ott a nő egy kis törölköző-szerűséget használt, hogy ne kelljen direkbe hozzám érnie és ne kerüljenek baktériumok a kezéről az arcomra. A nyomkodás után agyagmaszk, ez tisztít és egy kicsit lenyugtatja a bőrt + felszívja a felesleges olajat.

Szerintem nyugodtan menj el, viszont ha van rá lehetőség, akkor egy pénteki napot válassz, mert előfordulhat, hogy az arcod néhány helyen picit bepirosodik a tisztítás után (ez 1-2 nap alatt általában elmúlik).

2022. febr. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Okés nagyon köszönöm a választ
2022. febr. 18. 21:09
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan,ahogy az első válaszoló írta. A bőrödnek megfelelő maszkot fog használni. Érdemes tőle tanácsot kérni a megelőzéshez,arra viszont figyelj,hogy alkohol, parfüm,szappanmentes terméket használj.:)

Már sok videó is elérhető a helyes arcápolási rutinról,érdemes több helyen utánanézni.

2022. febr. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!