Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Egy EVY fényvédő meddig áll el?

Egy EVY fényvédő meddig áll el?

Figyelt kérdés
Előkerült egy EVY Daily Face Mousse SPF 30 és ahogy látom tavaly májusban lett megvéve, de akkor használható még? 1 évig eláll?

2022. febr. 12. 13:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól is függ, hogy használtad már vagy bontatlanul állt a szekrényben. Ha bontatlan, akkor még mindenképp jónak kéne lennie. Amúgy meg nézd meg a flakonon, hogy felbontás után hány hónapig ajánják használni. A hátoldalon lesz az alján, egy kis tégelybe bele van írva pl. hogy 12M, az azt jelenti, hogy 12 hónapig használható.
2022. febr. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Az van az alján hogy Best Before (minőséget megőrzi) :2023.05.11

A 12M-et én is kerestem, de azt nem találtam, az a kérdés hogy ez felbontás utánra érvényes ez a 2023-as dátum?

2022. febr. 12. 19:58
 3/5 A kérdező kommentje:
Ja és volt már bontva
2022. febr. 12. 19:59
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a 2023 felbontás nélkül értendő. Megnéztem most a saját fényvédőmet, 2-t is és mindkettőn 12M van, szóval feltételezem, hogy ez az általános és neked is egy évig ajánják használni. 1-2 hónap meg nem számít, szóval szerintem még egy darabig nyugodtan használd. Ha most kezded újra, talán el is fog fogyni időben.
2022. febr. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ok, köszi, el is kezdem használni :)
2022. febr. 13. 21:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!