Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » LÁNYOK SOS Reggel vasalóval...

LÁNYOK SOS Reggel vasalóval göndörítés vagy sál módszer?

Figyelt kérdés
Holnapra mindenképpen szeretnék göndör hajat viszont nem tudom eldönteni hogy reggel hajvasalóval göndörítsem be vagy próbáljam ki a "sál" módszert? Aki próbálta már neki hogy sikerült?

2022. febr. 8. 20:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Rosszul. :D De nekem amúgy is göndör a hajam és amikor így/bárhogy akarom hullámosítani, vagy szelidíteni...ehh.


Egyenes hajon szerintem az utóbbi is működik. Esetleg lakkal lehet tartósabb néhány napig.

2022. febr. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Haja vállogatja, az enyémen semmi nem segít :( Annyira egyenes, a legjobb barátnőm egyszer neki esett, sütötte, zselézte, lakkozta, ami a keze ügyébe került.

Nem telt el negyed óra semmi eredménye nem volt azon túl, hogy még harmadik nap is a sok vacak maradékát mostam a hajamból :(

2022. febr. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!