Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Dauer lenövése után lehet még...

Dauer lenövése után lehet még szép egészséges hajam?

Figyelt kérdés

2020 novemberében daueroltattam a vékonyszálú hajamat, amit azóta nagyon megbántam, életem legrosszabb döntése volt, és még azóta is benne van a hajamba. (persze a nőci azt mondta nekem, hogy kb 4 hónapig lesz benne (: Aha, már több mint 1 éve benne van) Szerintem még félév és talán lenő az egész, de már elegem van, rengeteget szenvedek vele.


Sajnos rászorultam a hajvasalásra heti 2x, 180 fokon hővédővel, mert ha nem vasalnám úgy néznék ki mint egy bárány.


Miután lenő, lehet újra szép dús és egészséges hajam? Vagy már örökre tönkre tettem..🥺



2022. febr. 8. 18:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az új centik egészségesen lesznek, amennyiben most nem teszed tönkre őket is a hajvasalóval. A helyedben csak a dauerolt részeket vasalnám, a felette lévőket pedig megkímélném, hogy ne törjön rommá az is, mire le tudod növeszteni.
2022. febr. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, azok már egészségesek lesznek, ha nem vasalod.

Még egy tipp, nyilván nem cseréli ki a hajadat, de segít, a Baleának van egy nagyon jó argánolajas hajolaja. Ez védi is a hőhatástól.

Ami még segített, azok a vitaminok. Csodát ne várj, de attól talán egy picivel gyorsabban nő neked is.

2022. febr. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!🤗
2022. febr. 8. 19:39
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A már károsodott rész nem igazán fog összeforrni. Ami viszont ezután nő, az természetesen lehet egészséges. Hasonlóan jártam mint te, nagyon tönkretette a dauer a hajam, végül elegem lett, levágattam a roncsolt részt - akkor állig érő, egész rövid lett a hajam, ez volt 6 éve, azóta már fenékig ér és egészséges. Szóval dehogy tetted tönkre örökre. :)
2022. febr. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Jaj de jó, most én is növesztem 🥰❤️
2022. febr. 9. 13:09
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Dettó ugyanígy jártam - csak vöröset szívtak le 2x egymás után. Brutál volt…
2022. febr. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!