Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Akne problémára szedek gyógysz...

Akne problémára szedek gyógyszert, és érdekes mellékhatásokat tapasztalok. Normális ez?

Figyelt kérdés
Pl iszonyatosan fáj az arcbőröm, mintha leégtem volna, És a szám mintha olajos lenne belülről… csíp minden krém, húzódik a bőröm. Medinac gyógyszert szedek 10 napja. Bőrgyógyásznak írtam már de nem írt még… van aki ezt szedi?

2022. jan. 29. 19:43
 1/8 anonim ***** válasza:
37%
Ha rajta vannak a mellékhatások között, akkor oké, de ha nem, akkor lehet abba kéne hagynod, mert nem tűnik okésnak, egy barátnőm csak szimplán bőrszárazságot tapasztalt, de semmi ilyesmit, lehet allergiás vagy valamire benne, de én abbahagynám a helyedben. Remélem jobb lesz majd
2022. jan. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%
Fényvédőt kell használni mellette, egy jó hidratáló krémet. A medinac az egész bőrödet, szervezeted kiszárítja, a mellekhatasok normálisak.
2022. jan. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
25%
Nem szabad gyógyszert beszedni, hanem étrendváltással kell helyre hozni: Gyógyítsuk meg a beleinket, meggyógyul a bőrünk [link]
2022. jan. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%
3asnak igaza van. Ezek a gyógyszerek csak tüneti kezelések, amint abbahagyod, visszajönnek a pattanások. Az okot kell kivizsgálni, az ilyen kontár bőrgyógyászokat meg elfelejteni.
2022. jan. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
1 éve vizsgál, 10 dologgal falba ütköztünk, ha nem többel…
2022. febr. 1. 20:11
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi az a tíz dolog?
2022. febr. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szia, engem érdekelne, hogy mire jutottatok. Én tíz napja kezdtem el szedni ugyan ezt a gyógyszert és nagyon durván szárítja a bőröm ( az ajkaim egyenesen katasztrófák) és szerintem a pattanásaim rosszabbak lettek, mint voltak. (Arra is gondoltam, hogy csak a szervezetemnek hozzá kell szoknia és utánna jobb lesz, mert korábban volt már ilyen másik gyógyszerrel) Szóval ha tudsz valamit erről akkor szívesen meghallgatnám!
2022. ápr. 18. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Szia!

Én abbahagytam 2 hónap utan mert minden nap verzett az orrom már éjjel álmomban is… és nekem is csunya volt az elejen az arcom, aztan kicsit jobb lett, de a szajszarazsag maradt, iszinyatosan fajt a szam, verzett sebes volt. Jobb a gyogyszer nelkul, nekem most kicsit szebb az arcom de h ez a gyogyszer utohatasa vagy valami mas azt nem tudom…

2022. ápr. 19. 12:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!