Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Érdekes hajhullás!? Páromnak...

Érdekes hajhullás!? Páromnak is hullik és nekem is!? Mitől lehet ez? Többi lent.

Figyelt kérdés

Nekem tavaly (2014) januárjában kezdett el hullani a hajam látványosan, akkor volt elég sok stressz az életembe de azóta is ezzel szenvedek. voltam már szinte mindenféle orvosnál: fogászat, fül-orr gégészet, nőgyógyász, vérvétel, bőrgyógyász. Már mindent kivizsgáltattam amire gondolni lehet de minden tökéletes, a hajam mégis hullik.

Még hajgyógyásznál is voltam, de ő pikkelysömört állapított meg ami biztos nem igaz, mert nem olyan a fejbőrőm és a bőrgyógyász is azt mondta hogy az nem az.

Most jelenleg amitől kicsit vissza esett a hullás, az a Medi Fleur sampon, sörélesztő, Alpicort Plus.

De sajnos a fejem tetején úgy látom nem is akarnak vissza nőni a szálak vagy csak nagyon nehezen.

ÉS sajnos az utobbi hónapokban a páromnak is csak a feje tetején kezdett el ritkulni a haja de nagyon.

Lehet hogy eddig nem is jó fele keresgéltem?

Nem lehet hogy atka vagy valami gomba ami átterjedhet másra is?

Remélem valaki tud segíteni aki járt hasonló cipőben vagy van ötlete.

Köszi.



2015. szept. 25. 09:25
 1/6 anonim ***** válasza:
A parod kopaszodik. Ferfiaknal ez jellemzo. Neked meg valami rendellenesseged van.
2015. szept. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Pajzsmirigy problémák?
2015. szept. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Azt hiszem, kifogtál egy kókler hajgyógyászt, elsőre nekem is azt "sikerült", aztán a párom másodjára is elrángatott egyhez, de ő tényleg segített rajtam, azóta is hozzá járunk fodrászként és hogy a lehető legjobb karban tartsam a fejbőröm.

Ha biztos nincs semmilyen belső problémád, akkor én a fejbőrnél keresném a megoldást. Én ajánlanám neked, hogy a lehető legkímélőbb samponra válts, ami valami SLS mentes babasampon, pl. Baby Love (DM márka), és hajmosáskor abba csöpögtess kb. 10 csepp grapefruitmag kivonatot vagy 4-5 csepp teafa illóolajat (de olyat, ami nem szintetikus), azok jók gomba, baktérium, gyulladás ellen. Jól mosd át ezzel a fejbőrödet.

A párodnak sem fog ártani, de neki tényleg sanszos az ún. férfias típusú kopaszodás.

(Azt már csak zárójelben írom, hogy ha esetleg mégis akarsz még egy esélyt adni hajgyógyásznak és a főváros jó a számodra, akkor megadhatom az enyém elérhetőségét. Tudom, hogy egy csalódás után nehéz bármi bizalmat is érezni a fajtájuk iránt, de én nem bántam meg, hogy anno el lettem rángatva. De ezt te tudod.)

2015. szept. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hát nem hiszem hogy ilyen rövid idő alatt így elkezdett hullani a haja akkor neki férfias hajhullása lenne, főleg hogy még nincs 30 se, és édesapjának is még rengeteg haja van.

A pajzsmirigy probléma is ki lett zárva mert azt is nézték vérvételen nálam.

A fővárosba nem igen járok, de akkor megpróbálkozom egy másikat keresni, hátha lessz jobb ötlete.

Köszi a válaszokat és ha van még valakinek ötlete akkor azt várom :)

2015. szept. 25. 13:57
 5/6 anonim ***** válasza:
Nehézfém-mérgezés vagy hasonló. Szennyezett étel, esetleg ivóvíz, ezekre kellene ráfigyelni !
2015. szept. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Létezik ilyen? Nehézfém mérgezés? Utána nézek, köszi a tippet.
2015. szept. 30. 19:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!