Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudatos bőrápolók, ti mivel...

Tudatos bőrápolók, ti mivel ápoljátok a bőrötöket?

Figyelt kérdés

2022. jan. 29. 17:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Reggel: géles arclemosó, C vitamin szérum, könnyű hidratáló, fényvédő

Este: olajos arclemosó, géles arclemosó, 2%-os szalicilsav szérum, hatóanyagokban gazdag krém, szempillákra, szemöldökre olaj.

Néha: agyagos maszk

2022. jan. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Reggel cerave arctisztító, könnyű hidratáló krém, 50 faktoros fényvédő.

Este dupla tisztítás, micellas víz + arctisztító, hialuronsav, hidratáló krém.

Heti egyszer retinol, heti többször hámlasztó

2022. jan. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Reggel: langyos víz, fényvédő.


Este: g&g jelly joker, Nivea grape seed olajos lemosó, hialuronsav, niacinamide, Cerave hidratáló krém.


Nálam is heti 1 retinol és heti 1-2 hámlasztás(BHA).

2022. jan. 30. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Utolsó: csak egy friendly reminder, hogy ha tényleges sorrendet írtál, akkor este a dupla tisztításnál először a nive grape seed olajos lemosót használd és utána a jelly jokert :)) (ezt tényleg jó szándékkal írom, de lehet csak felcserélve írtad, de gondoltam megírom)
2022. jan. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, már fáradt voltam, elírtam, először az olajos lemosó aztán a jelly Joker:D köszi a javítást.:)
2022. jan. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Reggel: langyos víz, GG tonik, peptid szérum (TO vagy Revox), TO hidratáló egy csepp GG niacinamid szérummal, arcolaj (most Revox argán) vagy TO fényvédő

Este: (Garnier sensitive micellás víz, Balea szemfestéklemosó), Jelly Joker, GG tonik, Porefectly clear hámlasztó heti 3x, TO azelain krémje, TO hidratáló egy csepp GG C-vitamin szérummal, (arcolaj igény szerint)

heti 2x agyag (de gyakorlatban kb. havi 2x jön össze, utálom :S)

Samponnak szilikonmenteset választok (csak tüneti kezelést nyújt, pattanásokat okoz, és amúgy se nagyon tartok semmilyen szilikonos terméket a lakásban, mert ragad mindenhová, kapcsolóra stb. amit utálok)

Testápolónak csak parfümmenteset. Tusfürdőnek valami natúr vagy Dove (bár ez utóbbi nem tudom, hogy belefér-e a tudatos bőrápolásba, ennyire azért nem vagyok tudatos :)

2022. febr. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!