Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vannak itt nagyon hosszú hajú...

Vannak itt nagyon hosszú hajú lányok?

Figyelt kérdés
Fodrász vagyok és csak egy vendégem van akinek nagyon hosszú haja van. Neki a bokájaig leér (145cm), és valami gyönyörű. De rajta kívül nem ismerek mást. Régen volt egy honlap Hosszú hajú magyar lányok lapjaként, de megszünt. Tehát a kérésem az lenne, ha van közöttetek nagyon hosszú hajú nők, lányok és megírnátok, hogy hány centi és milyen színű a hajatok? Mióta növesztitek és mi az a hossz amit el szeretnétek esetleg érni? Érzitek e, hogy különleges figelmet kaptok rá?

2022. jan. 25. 10:10
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Az valami gyönyörű lehet. Az én vendégemnek is a bokájáig ér és tavaly le akarta vágatni velem a derekáig érőre. De végül sikerült róla lebeszélnem. A két fonatos copf az nagyon aranyos.
2022. jan. 26. 14:22
 12/14 anonim ***** válasza:

1-es vagyok

Nem diffúzorral szárítom, általában magától szárad, viszonylag szép tincsekben áll, főleg mióta tudatosan ápolom.

Azért szeretném levágatni, mert egyrészt eléggé töredezett a vége, másrészt még nem jöttem bele igazán a a kezelésébe. Ha rövidebb hajon rutinosabb leszek, akkor később könnyebben fog menni, és úgyis visszanő.

Írok privátban.

2022. jan. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Azon már sokat gondolkodtam, hogy eladjam a hajam, hogy parókát csináljanak belőle, de olyan sokat nem szeretnék vágatni. Sajnos csak minimum 50 centitől tudnám eladni, addig pedig nem szeretnék várni a vágással.

Neked mennyi lenne a minimum hossz, amit ki tudnál rakni az üzletbe? Hol van az üzlet? Én vidéki vagyok.

2022. jan. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Hoppá, ezt privátban akartam, légyszi ott válaszolj már! :)
2022. jan. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!