Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hosszú hajú lányok, ti hogy...

Hosszú hajú lányok, ti hogy alszotok?

Figyelt kérdés
Mindig rövid, max vállig érő hajam volt, azonban egy éve növesztem, és mostmár majdnem a derekam közepéig ér. Na igen, de kész kínszenvedés vele az alvás, ha kiengedve alszok, akkor vagy én fekszek rá, vagy a párom, ha meg összegumizom a fejem tetejére, akkor a gumi nyoma megmarad. Vékony szálú, de mennyiségre sok hajam van, szögegyenes. Ti hogy oldjátok ezt meg? Van valami jó tippetek, hogy hogyan lehetne normálisan aludni? :D
2021. máj. 25. 10:09
 1/9 anonim ***** válasza:
98%
Nem gumizom össze csak összefogom és a fejem felé dobom. Gumizni nem szeretem mert legalább akkor ne legyen már összekötve ha alszok, viszont rajta se szeretek aludni mert kócos lesz meg melegít is, nekem így a legegyszerűbb
2021. máj. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én befont hajjal, akkor nem zavar meg engem nem is nyom
2021. máj. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Lazán befonom, akkor nem húz és nincs útban.
2021. máj. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Olyan puha anyag hajgumival összefogom a fejem fetején és az ágy melletti polcra végigfekszik a hajam. Volt, hogy le is lógattam az ágyról, de úgy már húz a súlya, úgyhogy a polc a hajam saját kis ágya. Régebben be is fontam egybe vagy kettőbe, de meguntam a hullámokat, de amúgy az volt talán a legkényelmesebb.
2021. máj. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Befonva vagy a fejem fölé feldobva.

Amúgy a hátad közepéig ér most valójában, nem a derekadig, ugye? Mert ha egy év alatt nőtt meg válltól derékig, akkor mindenképp mondd meg, mit szedsz rá :))

2021. máj. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Sunshinedoll ***** válasza:
84%
Fond be. Összegumizva nem jó a hajnak.
2021. máj. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket :) Igen, a hátam közepéig, csak elírtam :D
2021. máj. 25. 12:26
 8/9 anonim ***** válasza:
96%

Én is összefogom (mármint kézzel) és a fejem fölé dobom.

Napközben mindig össze van fogva, biztos nem fogom még éjszakára is gumizni. :D

Derékig ér. Párom néha ráfekszik, de hát ez van. :D

2021. máj. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Lazán összegumizom; frissen mosva, amikor még nagyon csúszik, be is fonom. Nem szeretem kibontva hagyni, mert rátekeredik a nyakamra.
2021. máj. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!