Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vannak itt nagyon hosszú hajú...

Vannak itt nagyon hosszú hajú lányok?

Figyelt kérdés
Fodrász vagyok és csak egy vendégem van akinek nagyon hosszú haja van. Neki a bokájaig leér (145cm), és valami gyönyörű. De rajta kívül nem ismerek mást. Régen volt egy honlap Hosszú hajú magyar lányok lapjaként, de megszünt. Tehát a kérésem az lenne, ha van közöttetek nagyon hosszú hajú nők, lányok és megírnátok, hogy hány centi és milyen színű a hajatok? Mióta növesztitek és mi az a hossz amit el szeretnétek esetleg érni? Érzitek e, hogy különleges figelmet kaptok rá?

2022. jan. 25. 10:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%

Kb 100 cm jelenleg, de mivel göndör nem tűnik annyinak.

Szeretném levágatni, de még nem vettem a bátorságot:)

Különleges figyelmet nem kap. Ugyanúgy megdicsérik, mint más lányok haját.

Ha megdicsérik, azt gyanítom akkor sem a hossza, hanem a göndörsége

miatt.

2022. jan. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ja, és sötétbarna, majdnem fekete hajam van.
2022. jan. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nagyon szép lehet. 100 cm az már egy szép hossz. Szépen összeállnak a loknijaid? Diffúzorral szárítod? Miért akarod levágatni? Pont a szép hossza adja a különlegességét.
2022. jan. 25. 11:06
 4/14 A kérdező kommentje:
Ha egyszer tényleg le szeretnéd vágatni mindenképp írj nekem, mert akkor szeretném megvenni és kitenni az üzletembe a díszként a göndör fürtjeidet. Ha nem gond.
2022. jan. 25. 11:10
 5/14 Metionin ***** válasza:
Nekem csak 85 cm, bár a magasságomhoz képest viszonylag hosszú. Meg szokták kérdezni, hogy igazi-e, mert sötétkék és gondolom nem sok hosszú színes hajat látnak, ami nincs kikopva meg tönkremenve. Natúr színben viszont elég sok lány mászkál errefelé hasonló hajhosszal. Most úgy vagyok vele, hogy a szokásos hajvégfrissítésen kívül nem vágatom, mert kíváncsi vagyok rá, hogy meddig tud megnőni. Gyerekkoromban combközépig ért de mivel gyerek voltam, tehát kicsi, szerintem nem volt több 50-60 centinél.
2022. jan. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Gratulálok. Szép lehet a hajad. Sok sikert a növesztéshez. Kiváncsi lennék meddig képes a hajad megnőni. Milyen az eredeti hajszíned? Ha esetleg képet küldenél privátban a hajadról szívesen megnézném. Személyszerint jobb szeretem a természetes színeket.
2022. jan. 25. 13:20
 7/14 Metionin ***** válasza:
100%
Én is kíváncsi vagyok, eddig nem volt olyan időszak, hogy ne nőtt volna 1,5-2 cm-t havonta de tavasszal erre is ráhúz, produkált már 3 hét alatt 2 centis lenövést is. Eredetileg amúgy olyan sárgás-szürkés szőke. Képem csak évekkel ezelőtti van hátulról, pont gondoltam rá, hogy valamikor csinálni kéne egyet de nagyon rosszak a fényviszonyok a lakásban, vagy zöldnek tűnik a képeken, vagy feketének.
2022. jan. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nagyon jó minőségű hajad van, ha így nől. Szerencsés vagy, jó a genetikád. Általában 1-1,5 centit szokott nőni. Van olyan vendégem akinek a kulcsontjánál hosszabbra nem nől meg. Bár neki elég vékonyszálú gyenge haja van. Fazonban milyem a hajad? Egyhosszra vágott az alja vagy "V" vagy "U" alakú, esetleg tépett? Frifrud van vagy nincs?
2022. jan. 25. 14:46
 9/14 Metionin ***** válasza:
61%
U alakú a vége, egyenes, frufru nincs. Apámtól örököltem, neki nő ennyire a haja. Legépelteti egy centisre és pár hét múlva már olyan, mintha hónapok óta nem vágatta volna.
2022. jan. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 jpeter1 ***** válasza:
100%
A páromnak van bokáig érő, dús fekete haja. Sokszor kontyban hordja,de mostanában kétfonatos kislányos copfokba fonja. Csak akkor vágjuk,ha már az alja a földet söpri. Akkor is a bokánál teljesen egyenesre.
2022. jan. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!