Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajat valasztanátok...

Milyen hajat valasztanátok állásinterjúra?

Figyelt kérdés
Általában csak simán össze kötöm a hajam, de arra gondoltam, hogy csinálhatnánk kontyot is (mivel rengeteg hajam van így csak össze kötöm feltekerem és még egy gumit rá húzok). Nem tudom melyik lenne a jobb. Egy bőrnadrágot szeretnék felvenni egy csíkos hosszú bluzzal és egy magassarkú csipkes/köves boka csizmával. Ti melyiket választanák? Más egyszerű ötleteket is szívesen meghallgatok. :)

2022. jan. 12. 19:46
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
#9 Az én voltam. Senki se mondta, hogy miniszoknyát vegyél. Akkor tudnánk tanácsot adni, ha leírnád milyen munkakörről van szó. A melegítőnadrágos részt nem tudom értelmezni, nehezen tudok elképzelni olyan munkát, ahol melegítőben állítana be valaki. (Takarító, vagy betanítottnál sem)
2022. jan. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Pedig nem egy helyen találkoztam már ilyennel és ismerősi körben is több embertől hallottam. Kis cégek egyszerűen csak azt veszik fel amibe alapból is dolgoznak, nem öltöznek ki azért mert épp minden másnapra behivnak valakit. Van ismerősöm aki interjúztat ő azt mondta legalább ebből is el tudja dönteni az adott ember, hogy tud e olyan környezetbe dolgozni, vagy teljesen más a stílusa pl ahol mindenki kényelmesen sportosan öltözködik ott nem biztos, hogy jól érezné magát olyan aki köröm cipőt és miniszoknyát hord a hétköznapokban is vagy épp az ellentéte
2022. jan. 13. 14:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!