Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Minden nőnek a fürdőszobája...

Minden nőnek a fürdőszobája úgy néz ki, mint aki kirabolt egy drogériát? Miért kell ennyi minden a nőknek?

Figyelt kérdés

Anyám és a nővérem fürdőszobája, a nőnemű barátaim fürdőszobái - mindegyikben megszámolni nem lehet, mennyi cucc van!


Most csak anyám és a nővéremre kitérve: tusfürdőből nem egy sorakozik, vannak arckrémek, hajhab, hajolaj, fátyolmaszk, arcmaszk (az a trutyis, amit fel kell vinni), egyéb valamik, amiket fogalmam nincs, mire használnak az arcukra és a hajukra, hajpakolás, továbbá lábápoló krém, fürdősó, fürdőkristály, naptej, napozás utáni bőrnyugtató spray, fejbőrserkentő tonik, anyámnak testápoló, golyós dezó és fújós dezó, és még ki tudja, micsodák. Sminkelni nem sminkelnek, maximum ajakápoló. Ha sminkelnének is, új fürdőszoba kéne. Nem egyszerre használják mindet, de nem is úgy veszik meg, hogy előre betáraznak, és nem is töltenek órákat szépítkezéssel. Mégis tele a fürdő ezekkel! Mintha lehányta egy feliratos-logós illatos szivárvány!


2022. jan. 1. 17:54
1 2
 1/11 anonim válasza:
48%
Ja a legtöbb ilyen, nekem is ilyen húgom is. Amelyik nő nem ilyen az már ritkaság.
2022. jan. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%

Az enyém nem.

Felsorom, nem hosszú lista:

Van egy tusfürdőm, szappanom, 2in1 samponom (hogy ne kelljen még egy flakon balzsamot is tárolnom), 1 szemceruza, szemöldökcsipesz, 2 db borotva, izzadásgátló, 1 fésű, hajszárító, fogkefe, fogkrém, 1 törülköző, 1 doboz tampon, meg egy kicsi parfüm.

2022. jan. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%

Nekem mindenből annyi van, amennyit épp használok, tehát nem veszek olyat, amire épp nincs szükségem, de azért így sem rövid a lista.

Viszont mindennek megvan a helye a polcon vagy a szekrényben. Nincs kidíszítve szépségholmikkal a kád meg a mosdókagyló. Tehát alapesetben, ha valaki jönne hozzám, fel sem tűnne neki, hacsak nem kezd el nézelődni a szekrényben.

2022. jan. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Metionin ***** válasza:
100%
Nem mindegyiké. Nekem is van sok ilyen cuccom de nem a fürdőben tartom, nem is lenne hova tenni meg nem praktikus amikor takarít az ember, lévén nekünk ott nincs szekrény. Ott csak a tusfürdő(1 db), szappan, borotvazselé, arctisztító, borotva meg fogmosó cucc van. Krémek a szobában, sminkek szintén, ilyen kis tárolódobozokban elrakva.
2022. jan. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs minden elől csak az alap, ami naponta kell, de ennél 3* több cuccom van. Viszont mindent szépen elraktároztam direkt erre a célra vásárolt tartókba, azok pedig egy fehér polcos állványon vannak. Férjemnek jóval kevesebb piperéje van.😄
2022. jan. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%

a férfiak elvárják hogy ápoltak legyünk, szép arcbőrrel, egészséges hajjal és frissen manikűrözött körmökkel. ehhez bizony kellenek eszközök, idő és pénz

én például nem sminkelek de így is van mindig pár arcmaszk, arctisztító, kétféle sampon, hajbalzsam, egykét féle tusfürdő, egy natúr és egy erős árnyalatú rúzs, borotva, epilátor, borotvahab, gyanta, gyantaszalagok, bőrnyugtató krém, naptej, fényfévőd arckrém

szerintem ez a minimum

2022. jan. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sincsen kevés cuccom, de igyekszem csak olyasmit vásárolni amire tényleg szükségem van, próbálom szelektálni is a meglévő dolgokat és rendszerezni őket. Így azért nincs akkora káosz. Szóval mondjuk nekem is van itthon például több tusfürdő, fogkrém, sampon, tampon, dezodor, jól bevált kedvenc sminktermék stb. mert ezeket rendszeresen használom, ilyenekre mindig szükségem lesz, nem árt ha van itthon és így nem is csak akkor veszek újat mikor már fogyóban van, hanem mondjuk mikor akciós és elrakom későbbre. Ez az úgymond "tartalék" pedig nincs is elől, hanem a szekrényben vagy tároló dobozokban tartom és így nem foglalja a helyet, nincsen zsúfoltság vagy rendetlenség. Mindig csak az van elől, amit éppen aktuálisan használok és azt is próbálom picit rendezettebben tárolni, tehát pl. a naponta használt sminktermékeim egy kis nesszeszerben vannak vagy mondjuk a hajas dolgokat is egy külön kis kosárban tartom (mint hajkefék, hajbavalók, hajformázók, balzsamok stb.), mindennek megvan a maga helye.
2022. jan. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nálam sajnos káosz van, az a klasszik női fürdő.

Túl sok cuccom van és teli van az összes polc, a kád széle, a mosógép teteje...

Egyrészt imádom a piperéket, szeretek kísérletezni a különböző márkákkal és illatokkal, plusz nem tudok ellenállni az akcióknak, másrészt az ember sokszor ajándékba is kap ilyesmit, az is ott gyűlik.

Sminkelni nem szoktam, de minden egyébből amit fentebb felsoroltak, rengeteg van.

2022. jan. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem ártana, ha a férfiaknak is lenne pár darab a készletükben.
2022. jan. 2. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
32%

Sok olyan cuccom van amit megvettem, de nem használok mert mondjuk nem váltak be..

Tizenezer forintos krémeket nem fogok ingyen odaadni senkinek, inkább álljon a szekrényben.

2022. jan. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!