Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Minden edzés után hajat kell...

Minden edzés után hajat kell mosni?

Figyelt kérdés
2021. dec. 30. 18:31
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
Nekem aztán nem
2021. dec. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Hát, én nem mosok, pedig egy héten 4-5x edzek.
2021. dec. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Magánügy! Akkor mosod, amikor úgy érzed.
2021. dec. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
69%
Nem. Ha kellene, az az én esetemben mindennapos hajmosást jelentene, ami rendkívül ártalmas a hajnak. A fodrászom mondta, hogy az edzés nem vonja automatikusan maga után a hajmosást, mindenki egyénileg érzi, hogy mikor kell hajat mosnia. Az én esetemben ez heti 2 (riktán 3) hajmosást jelent.
2021. dec. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
31%
Nem, de jó sok büdös fejű ember mászkál mindenfele.
2021. dec. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Minden nap nem szabad mosni, a hajnak meg a fejbőrnek sem tesz jót. Használj száraz sampont inkább, én is ezt teszem, 3-4 naponta pedig kimosom.
2022. jan. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
46%
Attól függ, mit edzel. Én pl. a tatamin fetrengek, ahová azelőtt mások a meztelen lábukat tették, vagy odacsöpögött az izzadság. Ezt a hajat inkább megmosom, és nem így fekszem este a parnámra.
2022. jan. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!