Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajsütővasat ajánlanátok?

Milyen hajsütővasat ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Rengeteg hajam van és sajnos vastagszálú,így az olcsó termékek sajnos nem jöhetnek szóba, mert semennyire nem fogja meg.

Nekem még a régi-régi gázon melegítős van, de az nagyon égeti a hajszálakat.

Nézegettem többfélét de elveszek a kínálatban, hogy melyik igazán erős.


Valami hasznos tapasztalat?


2008. dec. 14. 15:31
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
már 200 ilyen kérdés volt!kereső!
2008. dec. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Sajnálom, hogy ennyire degeneráltnak nézel, hogy nem néztem meg a keresőt, mert megnéztem. 5 kérdést dob ki, abból egy az enyém... 3 nem erre vontkozik, az 5. pedig egyenes hajat ír.

Szóval ha felesleges volt ezzel a kommentel koptatnod a billentyűzeted!

2008. dec. 14. 19:22
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Tapasztalatból mondom, hogy a hajsütővas nem fog beválni. Akármilyet veszel, csak max egy napig fog tartani. A hajsütővasat száraz hajon használjuk ugye, szóval kihűlés után nyúlik is ki. A hajcsavaró a megoldás, tehát még vizesen tekerd fel, vannak már olyanok is, amikben aludni is lehet annyira kényelmes. Másik megoldás, én most vettem egy hajvasalót a Hajas L. félét, amivel klassz loknikat tudok varázsolni, de az is max 3 napig tart, a 4. napon csinálhatom újra.
2008. dec. 15. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm az infot. Igen, tudom, hogy nem lesz tartós, igazából csak alkalmakra szeretnék göndör fürtöket. Hajvasalóm nekem is van, viszont hajgöndörítő tartozék nincs hozzá, ezért keresek most olyat ami csak göndörítő :)
2008. dec. 15. 10:17
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Második válaszoló vagyok. Megint tudok segíteni:) nem kell göndörítő feltétet venned. Göndöríteni a legolcsóbb hajvasalók is tudnak, nem csak a Hajas L. féle. Teszteltem és bizonyítottam:) Így kell:)

http://www.youtube.com/watch?v=ffu1BmJGATQ&feature=related

2008. dec. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Szuper vagy!!! :) Hajvasalóból elég drágám van, de most már tudom a technikát is!!!


Ezer köszönet a majdani meghódított pasik nevében is :)

2008. dec. 15. 18:35
 7/7 anonim ***** válasza:
Szivesen, ügyes legyél :D:D:D
2008. dec. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!