Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi az oka annak, hogy nem...

Segitseg kérdése:

Mi az oka annak, hogy nem merem a hajam kiengedve hordani?

Figyelt kérdés
Akik látták kiengedve azt mondták, hogy imádják, de mintha traumaként élném meg, hogyha úgy kéne kilépnem az utcára, pedig nekem is tetszik és már nagyon unom egy kócba felcsapni a fejem tetejére:(

2021. dec. 25. 23:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mondhatni, megválaszoltad magadnak a kérdésedet.(az "insecure" szóval)

Mikor általános suliba jártam, akkor én se hordtam kiengedve a hajamat, majd miután elkezdődött a gimi, akkor az elején még fel volt kötve, csak aztán egyszer kiengedve hagytam...hasonlóan éreztem, mint te.


Nem hiszem, hogy sokkal idősebb vagyok nálad(ha vagyok), és nem is biztos, hogy a legjobb tanácsot adom, de csak annyit mondanék, lehet elsőnek nehéz lesz az elhatározás után kibontva hordani a hajadat, de legyél bátor, menni fog!<3

2021. dec. 26. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy zavarban vagy tőle, mert tudod, hogy ezzel jobban felhívod magadra mások figyelmét :) Nekem ilyen érzés volt, mikor szemüvegről kontaktlencsére váltottam. Alig mertem úgy emberek közé menni, mert nagyon dicsértek, hogy jól áll. Aztán megszoktam és inkább örültem neki.
2021. dec. 26. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha attól félsz hogy az emberek így szoktak meg és mit fognak gondolni, elmondom hogy 1 napig lesz ez érdekes téma, utána nem fog érdekelni senkit. Úgyhogy nyugodtan, én is mindig azt hiszem hogy mindenki az új stílusommal van elfoglalva aztán bemegyek a suliba és fel se tűnik senkinek 😅
2021. dec. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!