Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Niacinamide használat? (The...

Niacinamide használat? (The ordinary)

Figyelt kérdés

Niacinamidot egy héten hányszor érdemes használni? Kell "pihenő napot" tartani mint a retinolnál? Vagy ez mehet mindennap?

A másik, hogy hallottam hogy valaki reggel és este is használja. Erről mi a véleményetek? Elég lenne csak este vagy reggel használni?

Akné, pigment foltok miatt használnàm.


2021. dec. 22. 11:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyéni, hogy kinek hogy bírja a bőre.

Engem nem csap ki, még akkor se ha locsolom, másnak meg fokozatosan kell hozzaszoktatni a bőrét, de valakinek meg egyáltalán nem birja a bőre a niát.


Lehet reggel és este is használni, rutintól függ(szerintem felesleges egy nap 2x használni). Először heti 1-2 nap és meglátod hogy reagálsz rá.

2021. dec. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindennap is lehet használni, viszont az elején szoktasd hozzá a bőröd, hetente használd 1-2 alkalommal, utána lehet növelni. Nekem nem vált be, nagyon kicsapta a bőröm
2021. dec. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Igen most szoktatom hozzá ez lesz a 2.hogy félkemény. Eddig nem okozott semmi irritációt. Remélem így is marad
2021. dec. 22. 11:17
 4/8 A kérdező kommentje:
Felkenem* autocorrect
2021. dec. 22. 11:18
 5/8 A kérdező kommentje:

Szavatosságról még tudtok valamit? Sehol sem láttam rajta.

Némelyik szérum felbontás után csak 3 hónapig jó, ez jó lehet félévig akár?

2021. dec. 22. 13:20
 6/8 anonim ***** válasza:
Az enyémre 12 hónap van írva
2021. dec. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
És az ordinary-s?
2021. dec. 22. 13:24
 8/8 anonim ***** válasza:
Revox-os
2021. dec. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!