Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit kezdjek a nagyon dús...

Mit kezdjek a nagyon dús hajammal?

Figyelt kérdés
Nagyon dús hajam van. Tudom hogy mások ezért ölnének, de én rosszul vagyok tőle. Egyébként ilyen se nem göndör se nem hullámos hajam van. Próbálkoztam már halolajjal, de pont ugyanolyan oroszlánsörény mintha nem is használnám. Szerintetek fodrász ritkító ollóval vagy valamivel tudna rajta segíteni? Vasalni nem fogom az biztos, akkor inkább levágatom
2021. dec. 8. 18:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ugye szárazon nem fésülöd? Attól tud nagyon oroszlánsörényes lenni a hullámos, göndör haj. Meg kell tanulni kezelni, megfelelő termékeket használni rá és akkor jobb lenne.

Ha úgy is soknak érzed, akkor persze marad a ritkítás.

2021. dec. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Valoszinu hogy a gondor hajadat ugy kezeled mintha szogegyenes lenne es ezert nez ki ugy mint egy oroszlannak


Ahogy elozo is irta ezt mashogy kell kezelni

2021. dec. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!