Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek milyen a hajam?

Szerintetek milyen a hajam?

Figyelt kérdés

[link]


Elölről szép a festés, de nekem hátulról kicsit fura. Vágva nem volt. Lehet a fésülés miatt érzem úgy, hogy nem úgy sikerült mint kellene?

Vágva most nem volt, úgyhogy azt ne nézzétek csak a festést 🙈


2021. dec. 8. 18:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Itt frissen van festve? Akkor tényleg nem sikerült úgy, ahogy kellett volna. Lehet csak a képen, de itt nekem olyan, mintha már megkopott és lenőtt volna és azt se teljesen egyenletesen.
2021. dec. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem lett túl jó, kopottnak, egyenletlennek tűnik. (Nem is borzalmas vagy viselhetetlen amúgy, csak nem is tökéletes.)
2021. dec. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Amúgy balayage festés volt.

November 19-én voltam festésen. Annyira nem is kéne kopottnak lennie. Inkább az átmenet tűnik rossznak.

2021. dec. 8. 19:24
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez nem balayage, csak valami kontárkodás. Nagyon el lett rontva. Válts fodrászt, ezt meg jobb, ha befesteted.
2021. dec. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Balayagenak viszont kifejezetten kontár munka. Ombrénak még szódával talán elmenne, de a balayage lényege, hogy finom, természetes átmenet legyen. Ez nagyon nem az.
2021. dec. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

1. vagyok és én is azt hittem, hogy ez valami ombre szerű akarna lenni. Balayage-nak viszont elég gáz. Konkrétan egy színnel be lett festve a hajad alsó fele és annyi a balayage próbálkozás, hogy nem egyenletes az "átmenet" és van benne néhány melír csík. Remélem legalább olcsó volt.

Nem hordhatatlan amúgy (de nem is jó), csak nem is balayage.

2021. dec. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Hát átlagos ár volt, főleg az anyag dobta meg, mert vagy fél liter szokitopor kent a hajamra. 25 ezer volt a végösszeg.


Vágatni most azért nem akartam, mert máshoz szeretnék menni, de ha az bevalik, akkor legközelebb nala javitattom ki ezt a festést.

2021. dec. 8. 20:27
 8/19 anonim ***** válasza:
Nekem nem jön be az oldal:/
2021. dec. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Ezért fizettél???

Még ha otthon csinálta volna egy barátnőd...

2021. dec. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez elég egyenetlen, a fodrászod elrontotta.

(de egyébként nem feltűnő, hogy az utcán utánakapnám a fejem, csak most látszik, hogy így rákérdeztél.)

2021. dec. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!