Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek mit csináljak?

Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Szóval egy hónapja vágatattam le a hajamat ilyen "wolf cut" stílusban. Sokan mondták, hogy nagyon jól áll, illik hozzám. Bevallom tényleg százszor jobb, mint az előtte lévő hajam, viszont én nem érzem ezt az én stílusomnak. Sokkal inkább a pixie cut(pontosabban a curtain hair tetszik, ami a szem magassagáig ér körülbelül és hátul undercut lenne) tetszik azonban anyukám és a fodrászom is azt mondta, hogy nem állna jól, mivel "magas" (166 cm) és vékony vagyok, emellett az arcom szív alakú. Én úgy vagyok vele, hogy úgyis visszanőne ha esetleg rosszul állna rajtam, egyszer élek hadd próbáljak ki valami újat...


Szerintetek hogyan tudnám meggyőzni a fodrászomat, hogy megcsinálja? Egyáltalán érdemes lenne vagy inkább törődjek bele?



#wolf cut #pixiecut
2021. dec. 2. 14:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez a vágyad, akkor hajra!!

Ahogy Te is mondtad: úgyis visszanő. Veszíteni valód nincs!!


Azt a részt nem értem, hogy a fodrászt miért kell rábeszélni. Fizetsz egy szolgáltatásért, csinálja meg, amit kérsz!

Ha nem hajlandó, keress másik fodrászt, hidd el 10+1 szívesen megcsinálja ha ezt szeretnéd :)

2021. dec. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Menj másik fodrászhoz. Aki egy 166 centis lánynál arra hivatkozik, hogy az illető magas, annak valami baj van a fejében.
2021. dec. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat:)


Én is gondolkoztam már fodrászváltáson azonban a mostani fodrászomat anyum fiatalkora ismeri és nem hinném, hogy értékelné ezt, ráadásul csak 16 éves vagyok és anyum eléggé szigorú abban, hogy hova mehetek el...

2021. dec. 2. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!