Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tetszik Nektek a göndör/hullám...

Tetszik Nektek a göndör/hullámos (2B/2C) hajtípus?

Figyelt kérdés

2021. nov. 27. 17:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Jóltud kinézni
2021. nov. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen:)
2021. nov. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon szép, illetve máshogy szép, mint egy egyenes haj.

Viszont a göndör haj ápolása nagyobb figyelmet, több törődést igényel. Az ápolatlan göndör/hullámos haj nagyon visszataszító tud lenni.

2021. nov. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%
Nekem mindenkin az egyenes tetszik. Az én hajam erősen göndör, félévente járok tartós hajegyenesítésre, mellette néha még így is kell vasalnom. Gyűlölöm az eredeti hajamat, a hajegyenesítés előtt rendesen megkeresítette az életemet, minden önbizalmamat elvette. Évekig szekáltak miatta az osztálytársaim is, de ha dicsérték volna, akkor nem tetszene.
2021. nov. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

4-es:


Mióta jársz hajegyenesítésre? Illetve nem roncsolja nagyon a hajadat? :o

2021. nov. 28. 22:14
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
4-es vagyok. 5 éve lassan. Egyáltalán nem roncsolja, inkább csodát tett vele. Azóta nagyon könnyen kezelhető, fényes, egészséges. Előtte csak álmodni mertem róla, hogy valaha nekem ilyen lehet. A göndör hajam volt igazán roncs állapotban, használhattam rá akármit...
2021. nov. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!