Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hullámos hajtipusnak milyen...

Hullámos hajtipusnak milyen haj illik?

Figyelt kérdés

Hát..ugye hosszú hajam van,de mindig befogom, alap hullámos a hajam,és jórégen levan vágatva,de..azt nem tudom hogy milyen haj illene a hullámosnak.Lehetőleg vagány legyen.


Ha fodrásztól kérdeztétek,fodrász mit javasolt,milyen tippet adott?


Mert én szeretem a rövid a hajat, de az nem tetszik benne hogy folyton feláll..:S


Köszi a válaszokat.:D



2012. aug. 4. 20:30
 1/2 anonim ***** válasza:

nekem is hullámos a hajam :D

az a mázlink hogy bármi jól áll szinte..

vág lépcsőzeteset ha dús a hajad (felül rövid és beljebb egyre hosszabb lesz) DE NE meneteset!(a menetes előröl hátulja felé hosszabb lesz :) )

oldal fufrut váathatsz ha jól áll :P nekem most lépcsőzetes van de már egy kicsit lenőtt és szerintem jól néz ki :) meg nézegesd ezeket az oldalakat, mert tt jó tippek vannak :


1 [link]


2 [link]


3 [link]


1-es jó csak össze vissza van minden felül keresd vízszintesen a dolgokat


2-es jó lenne csak kevés rajta a cucc, de ami van rajt az jól leírja, meg egy csomót törölt róla :// jobb oldalt keresd a menüt fent


3-as: ő is jó csak egy kicsit ötlet lopó :// de jó amúgy ezen egy kicsit több dologvan de nem túl sok :) bal oldal keresd a menüt :)

2012. aug. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Á, köszi a gyors választ.:3
2012. aug. 4. 20:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!