Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy hozhatnám rendbe a hajamat?

Hogy hozhatnám rendbe a hajamat?

Figyelt kérdés
Nem is olyan rég még gyönyörű csillogó és hosszú hajam volt, de a napokban észrevettem hogy elkezdett “lebetegedni” a hajam. Szálkás, fénytelen és száraz. A vasalás miatt lehet, hiszen a rabja voltam. Nem voltam megelégedve a hajammal, mert kissé hullámos és széjjelágazó vasalás nélkül. De mostmár inkább felvállalnám a hullámos hajat, mintsem ezt a madárfészket. Ha leteszem a hajvasalómat, vajon mennyi idő kell hogy rendbe jöjjön? A szálkákat már levágtam. Azt hallottam hogy az ecetes víz csodákat tesz, ez tényleg igaz?

2021. nov. 18. 10:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Le kell vágatni teljesen a tönkrement hajat, az az első lépés.
2021. nov. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az nem ecetes víz ami csodát tesz, hanem ecetes oló.
2021. nov. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Le kell vágatni, megvárni, amíg újra megnő. Majd az új haj lehet újra egészséges. Ami már tönkrement a vasalástól azon lehet javítani egy jó balzsammal, maszkkal, pakolással. De nyilván az lesz az igazi, ami nem is lett károsítva.

Hajvasaló nélkül, hajszárítóval és körkefével is egyenesre lehet szárítani.

2021. nov. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Utolsó, a hajszárító nem roncsolja annyira a hajat? Mert akkor ezt a módszert szívesen alkalmaznám
2021. nov. 24. 13:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!