Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan hozhatnám helyre minél...

Hogyan hozhatnám helyre minél előbb a töredezett hajamat?

Figyelt kérdés
Vágás..tudom:) Na de milyen gyakran? És még miket használjak a hajamra? Mik a leginkább ható pakolások stb?
2011. márc. 23. 21:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Teljesen jó szívvel tudom ajánlani a Loreal Professionel rizses pakolását, nekem nagyon szépen rendbe tette a hajam, pedig derékig ér. Ugyanennek a cégnek pedig van szilikonos hajvégápolója, ami szintén fullextrás cucc. (lila üvegben) Itasd le a hajadról a vizet, kend be a pakolással, tegyél rá egy nejlonzacskót és egy kicsit melegítsd fel hajszárítóval. +Ne vasald, ha nem muszáj, és próbáld meg inkább szabad levegőn megszárítani, ha tudod. Ez így együtt atom, az én hajam imádja:)
2011. márc. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja, még annyit, hogy attól függ a vágás gyakorisága, hogy mennyire törik. ne várd meg, míg felhasad, amikor szöszösödik, akkor vágass belőle picit. Nálam ez kb 3-4 havonta következik be, de egyénenként változó.
2011. márc. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

A töredezett hajvég tápanyaghiányra utal.Nehogy elkezdj mindenféle kemikáliát a hajadra kenni (ez alatt értem a loreált és társait...)ez hosszú távon egyáltalán nem segít!

Hajvégen keresztül nem szívódik be semmi,ez egy kamu!A hajhagymák táplálják a hajadat!

Próbálj meg tojássamponnal hajat mosni. Vállig érő hajhoz :

1db tojás (lehetőleg bio,vagy ha van vidéki ismerősöd onnan...)1/2 citrom leve

ezeket keverd össze,és száraz hajra vidd fel,hagyd kicsit állni rajta,és langyos vízzel (ami még épp nem hideg,de nem is meleg)öblítsd le.azért ilyen vízzel,mert melegebbnél a fehérje kicsapódik :)


több infót találsz a: www.antalvali.com oldalon


nekem rengeteget segített!

2011. márc. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!