Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Le vágjam a 8éves lányom haját?

Le vágjam a 8éves lányom haját?

Figyelt kérdés

Nagyon le akarom neki vágni mert nagyon csúnya szegénynek. Mondtam neki már régota hogy kéne belőle vágni de hallani sem akar róla. De ez így nagyon nem lesz jó. Fenekéig ér és macimum vállig érő maradhat vagy még kicsit rövidebre inkább hogy könnyebben tudja kezelni és ne kelljen reggel órákat fésülgetnj hanem csak egy pár húzás és kész.

Mindenképp én fogim le vágni neki ha levágom .



2021. nov. 16. 17:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
42%

Döntésképtelen vagy, hogy újra kiírtad?


Ezek szerint napok óta ott állsz a gyerek felett kivont ollóval és várod, hogy vadidegenek döntsenek helyettetek??!

2021. nov. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Nem már voltunk fodrásznál és mondtam a fodrásznak hogy csaka töredezett részt vágja le neki a lányom pedig mehkérte hogy vágja le neki kb mellig. Én is nagyot néztem.
2021. nov. 19. 20:22
 13/16 anonim ***** válasza:

Na akkor sikerült.

Gratulálok.

2021. nov. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Lehet,hogx amiatt,hogy fodrásznál volt,és úgy jobban erezte magát:)
2021. nov. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
60%

helyes írásra oda figyelni anyuka!

szerintem max egy picit vágj le neki belőle és hallgasd meg az ő véleményét is .

2021. nov. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat. Igen,köszönöm. Telefonról írtam és most is arról írok és néha sajnos el ütöm a betűket 😅.
2021. nov. 30. 23:41
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!