Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Le vágjam a 8éves lányom haját?

Le vágjam a 8éves lányom haját?

Figyelt kérdés

Nagyon le akarom neki vágni mert nagyon csúnya szegénynek. Mondtam neki már régota hogy kéne belőle vágni de hallani sem akar róla. De ez így nagyon nem lesz jó. Fenekéig ér és macimum vállig érő maradhat vagy még kicsit rövidebre inkább hogy könnyebben tudja kezelni és ne kelljen reggel órákat fésülgetnj hanem csak egy pár húzás és kész.

Mindenképp én fogim le vágni neki ha levágom .



2021. nov. 16. 17:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%

Neked nem tetszik a haja, neki viszont igen. Idővel talán beleun a sok fésülgetésbe, mosásba, szárításba és majd maga kér meg erre.

Én hagynám.

Miben látod a haja csúnyaságát? Tudnál fotót küldeni, hogy mi is lássuk?

2021. nov. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezt vele kell megbeszélni. Szerintem kössetek kompromisszumot: Csak a végéből vágsz, ahol töredezett, hogy "szebb legyen". Ő meg 8 évesen már rendben tarthatja a saját haját és akkor nem neked macera.
2021. nov. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
34%

Lehet furán fog hangzani de mindenképpen vágd le. Csak neki lesz jobb.

Hidd el meg békél vele 10 perc után.


Saját tapasztalatból mondom.

Én sem engedten anyukának hogy vágjon a hajamból de amikor 10 évesen a fenekemig érő hajamba beleragadt a körkefe akkor meg ment a sírás.

Na akkor kellett kivágni. Onnantól kezdve az állam fölé érő hajam volt. Nagyon szerettem így utólag belegondolva.

Tesin sem zavart és játék közbe sem.


Most 23 évesen 4 év növesztés után újra az állam vonálig ér a hajam és így felnőtt fejjel is sokkal jobb és szebb

2021. nov. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
67%
Első körben ne vágd olyan rövidre.Max lapockáig az még össze lehet kötni copfba.
2021. nov. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
84%
Csak kicsit vágj belőle. Rövidebbet nehezebb összefogni is.
2021. nov. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
64%

Noveszd meg a sajatod ,ne irigykedj…

8 evesen mar meg tudja fesulni maganak. Akkor mar eso eves altslanos iskolas tanulo…. Ugye iskolaba jar …?

2021. nov. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Igen iskolába jár 2.osztályos. Úgy értem hogy töredezett. És úgy döntöttünk hogy fodrásztól kérünk tanácsot ő meg mondja meddig kell levágni hogy ne legyen rocsolódott és majd meg kérdezem tőle mivel kellene ápolni, hogy egészséges legyen. Ha nem gond majd én eldöntöm fel teszek-e a gyermekemről képet vagy sem.

Lányommal már meg beszéltem hogy fodrászhoz viszem. És azért akartam neki én levágni mert fél a fodrászoktól. De én nem vagyok szakember és annyira nm értek hozzá. Köszönöm szépen a válaszokat :).

2021. nov. 16. 19:27
 8/16 A kérdező kommentje:
6-os nekem is hosszú hajam van már nem kell megnövesztenem. Arra is gondoltam már hogy a sajátomat is levágatom és akkor hátha neki is meg tetszene az ötlet
2021. nov. 16. 19:32
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha szereti akkor annyit vàgj, amit látsz, hogy el van törve. Balzsamozd neki, hasznàljatok hajvèg àpolót. Ha neked is hosszú hajad van, akkor megèri venni egy haj trimmelőt. Èn 4-5 hetente àtmegyek vele a hajamon, leszedi az eltört vègeket, így nem törik fentebb. Én kallos hajbalzsamot hasznàlok, kilós kiszerelèsben veszem, amilyen olcsó olyan hatàsos. Fèsülèshez pedig fújós Gliss-Kur. Befújom és bontó hajkefèvel nagyon könnyű.
2021. nov. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
35%

Ne vagd le. Tonkreteszed vele az eletet.


Kend be inkabb hsjapoloval,

Kokuszzsirt tegyetek ra lakolaskent heti 1-2x.

Vagy mosas utan keves szuz olivaolajat. Ezt nem kell kimosni. Akar vizbe is keverheted. Akkor nem lesz olyan elnehdzult.

2021. nov. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!