Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajápolási tanácsot szeretnék...

Hajápolási tanácsot szeretnék kérni? Lent kifejtem.

Figyelt kérdés
Az volt a probléma hogy hajmosás után mindig szénaboglya volt a hajam, hiába fésülöm ki 2 perc után ugyanolyan. A hajvég pedig elég száraz. Nem rég vágattam és eldöntöttem hogy egy héten csak egyszer mosok hajat és elkezdtem használni a gliss hajvégápolót, és ez igy volt egy darabig viszont most hajmosás után azt vettem észre hogy olyan a hajam mintha megse mostam volna és tincsekbe összeállt. Mit kellene használnom hogy ne legyen olyan száraz szénaboglya kinézetű, de ne is álljon össze tincsekbe?
2021. nov. 4. 20:15
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Nézz utána pár fogalomnak.

Porozitás, fehérje-hidratálás egyensúly, hajtipus megállapítása(egyenesebb-hullámos-göndör).

Ha ezek megvannak utána tudni fogod, hogy mit kezdj a hajaddal.


"szakirodalomból" a göndörkacajt és Herczeg Gyöngyi fb csoportját javaslom.

2021. nov. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!